Pro nejmenší to nejlepší - Little Angel

Text: Prima Žena
10. září 2019 | 12:00

S lehkou nadsázkou lze říci, že tvůrci fusaků české značky Little Angel neváhali letět až do vesmíru, aby zjistili, co je pro nejmenší to nejlepší. Pro pelíšky Little Angel totiž využili speciální termoregulační materiál Outlast®, který byl vyvinutý vesmírnou agenturou NASA pro skafandry amerických astronautů a tedy prověřen „na těch nejvyšších místech“.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Technologicky dokonalé fusaky dostaly pro letošní zimní sezonu nové odstíny povrchových látek, v kolekci Little Angel DELUXE Outlast to je pudrová kašmírový prošev s bordó kožešinkou či tmavě šedá stříbrný prošev. Řada fusaků Little Angel Exclusive MAZLÍK nově nabídne např. medovou či ocelově modrou. Aby rodiče tlačící kočárek nemuseli s omrzlýma rukama závidět zachumlaným dětem, ve stejném designu pro ně Little Angel vyrábí rukavice na kočárek.

Fusaky Little Angel jsou chráněny evropským průmyslovým vzorem
Distributorem fusaků české značky Little Angel, kterou vyrábí český výrobce DITA v. d. i. (výrobní družstvo invalidů), je společnost Babypoint. DITA je jediným výrobcem v ČR, který dostal licenci na používání termoregulačního materiálu Outlast® na dětské oblečení a textil. Unikátnost dětských fusaků Little Angel, které se dají rozšířit i prodloužit a rostou tak s dítětem, je chráněna evropským průmyslovým vzorem a tím je DITA v. d. i. jediným výrobcem takovýchto fusaků v rámci všech států Evropského společenství. Česká značka Little Angel vsadila na technologicky propracované umělé materiály, vrchní vrstvu tvoří 100% polyester se zátěrem, který zabrání vsáknutí tekutiny do fusaku, vnitřní materiál je hebký wellsoft (mikroplyš). I když na takový mráz s malým dítětem určitě nepůjdeme, tak výrobce udává hřejivost fusaků Little Angel až do - 10°C.

Technologie Outlast® vytváří tepelný komfort v zimě i ve vyhřátém autě
O tepelný komfort a stabilní prostředí pro děti v mrazech nebo naopak ve vyhřátém autě se stará technologie Outlast®. Je to speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu, který umí vyrovnávat teplotu těla, protože absorbuje, uchovává a zpětně vydává teplo, čímž vytváří optimální tepelnou pohodu. Jakmile pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. V případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Technologie Outlast® získala pečeť Certified Space Technology ™.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Batoh do města

Městské batohy nápaditým řešením a krásným designem mnohdy předčí kabelky více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Správná péče

O péči o pleť už bylo napsáno mnoho. Přesto ale mnoho z nás stále opakuje základní více

TOP SEX A VZTAHY

Motivace zaměstnanců

Základem prosperujícího byznysu je udržet si motivovaný pracovní tým. více

TOP DOMOV

Chytrý domov

Netatmo, francouzský lídr v oblasti inteligentních zařízení pro bezpečnější více

TOP GURMÁN

Ghí - superpotravina

Voní a nepřipaluje se. Dá šmrnc jakékoliv polévce i omáčce, je skvělé na dušenou zeleninu více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více