Teď na to máte

Text: Prima Žena
21. června 2018 | 12:00

Předchozí modely Octavia jsou známe svým elegantním a nadčasovým designem, který postupem času zraje. Nová Octavia není žádnou výjimkou, ale posouvá design o krok směrem k výraznému a sebejistému stylu, díky čemuž vynikne v davu. Navíc vůz nabízí unikátní kombinaci stylového liftbacku a všestranného rodinného vozu připraveného na každou situaci.

Ted_na_to_mate_1_PZ.jpg Ted_na_to_mate_2_PZ.jpg Ted_na_to_mate_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejen křivky vozu Octavia jsou však elegantní. Její sofistikovaná řešení a praktičnost dokáží zjednodušit život a ušetřit čas. Praktický zavazadlový prostor se svým pravidelným tvarem a mnoha úchyty a háčky nabízí nepřekonatelný objem 590 litrů. Opěradla zadních sedadel lze samozřejmě sklopit a zvětšit ho tak až na 1 580 litrů. Chytrý design kombinující háčky, oka a příčky vám dovolí využít objemný zavazadlový prostor skutečně naplno. Síťový program se snadno instaluje a zamezí pohybu drobných předmětů po podlaze zavazadlového prostoru. Zvlášť ho oceníte při nákupech nebo převážení sportovního vybavení.

Bezpečnost celé posádky ve voze hraje významnou roli. Proto je základem bezpečnosti modelu Octavia pevná konstrukce a až 9 airbagů, které ochraňující řidiče a spolujezdce před zraněním při případné srážce. Dalšími prvky ve standartní výbavě je např. světelný a dešťový senzor (Light and Rain Assist), tempomat, parkovací senzory, kontrola tlaku v pneumatikách, ABS, ESC, multikolizní brzda a mnoho dalšího.

Skvěle vybavený vůz ŠKODA Octavia Trumf s úsporným motorem je nyní nabízen s akčním zvýhodněním až 105 000 Kč a jeho cena je již od 444 900 Kč. Navíc získáte záruku na 5 let do 100 000 km zdarma.

Co všechno vůz nabízí zjistíte u prodejce vozů ŠKODA na Praze 6, Auto Podbabská. Zkušení prodejci vám poskytnou potřebné informace či si můžete rovnou domluvit testovací jízdu.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Buďte jedinečná

Každá žena touží po tom být jedinečná a nezáleží na tom více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Reishi

Reishi se neříká božská houba nesmrtelnosti jen tak pro nic za nic. více

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP DOMOV

Kliky Rocksor!

Nový model kliky Rocksor je jasným důkazem, že nejoriginálnější inspirace pro design více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více