Teď na to máte

Text: Prima Žena
21. června 2018 | 12:00

Předchozí modely Octavia jsou známe svým elegantním a nadčasovým designem, který postupem času zraje. Nová Octavia není žádnou výjimkou, ale posouvá design o krok směrem k výraznému a sebejistému stylu, díky čemuž vynikne v davu. Navíc vůz nabízí unikátní kombinaci stylového liftbacku a všestranného rodinného vozu připraveného na každou situaci.

Ted_na_to_mate_1_PZ.jpg Ted_na_to_mate_2_PZ.jpg Ted_na_to_mate_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nejen křivky vozu Octavia jsou však elegantní. Její sofistikovaná řešení a praktičnost dokáží zjednodušit život a ušetřit čas. Praktický zavazadlový prostor se svým pravidelným tvarem a mnoha úchyty a háčky nabízí nepřekonatelný objem 590 litrů. Opěradla zadních sedadel lze samozřejmě sklopit a zvětšit ho tak až na 1 580 litrů. Chytrý design kombinující háčky, oka a příčky vám dovolí využít objemný zavazadlový prostor skutečně naplno. Síťový program se snadno instaluje a zamezí pohybu drobných předmětů po podlaze zavazadlového prostoru. Zvlášť ho oceníte při nákupech nebo převážení sportovního vybavení.

Bezpečnost celé posádky ve voze hraje významnou roli. Proto je základem bezpečnosti modelu Octavia pevná konstrukce a až 9 airbagů, které ochraňující řidiče a spolujezdce před zraněním při případné srážce. Dalšími prvky ve standartní výbavě je např. světelný a dešťový senzor (Light and Rain Assist), tempomat, parkovací senzory, kontrola tlaku v pneumatikách, ABS, ESC, multikolizní brzda a mnoho dalšího.

Skvěle vybavený vůz ŠKODA Octavia Trumf s úsporným motorem je nyní nabízen s akčním zvýhodněním až 105 000 Kč a jeho cena je již od 444 900 Kč. Navíc získáte záruku na 5 let do 100 000 km zdarma.

Co všechno vůz nabízí zjistíte u prodejce vozů ŠKODA na Praze 6, Auto Podbabská. Zkušení prodejci vám poskytnou potřebné informace či si můžete rovnou domluvit testovací jízdu.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Buďte za hvězdu!

Připravte se na super stylové Vánoce a oslavy Nového roku v plné stylové polní více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zdravé klouby

Věnujte svým blízkým pod stromeček zdravé klouby. více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP DOMOV

Detox těla

Detox těla je stále velice propírané téma. více

TOP GURMÁN

MyRaw

Tak přesně toto říkají zákazníci kavárny MyRaw Café v Praze a bistra MyRaw Food více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Hravé rozvíjení

Žádný rodič nechce zanedbat nic, co se týká zdravého vývoje dítěte. více