Vánoční pohoda

Text: Prima Žena
2. prosince 2017 | 02:00

Připravte se na Vánoce včas, ať jsou klidné a pohodové ... Voňavé, romantické, rodinné… Vánoce mohou mít spoustu přívlastků. Aby ale byly opravdu „šťastné a veselé“, je třeba myslet na spoustu věcí dopředu. Například na výzdobu nebo i na to, zda máte dostatek nádobí, když letos přijedou na svátky i děti s rodinami…

vanocni_pohoda_PZ.jpg vanocni_pohoda_1_PZ.jpg vanocni_pohoda_2_PZ.jpg vanocni_pohoda_3_PZ.jpg vanocni_pohoda_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výzdoba je jednoduchá. Buď jste zastánci rodinných tradic a máte své oblíbené barvy a rodinné ozdoby, nebo sáhnete po módních trendech. Romantické duše mohou letos zvolit například růžovou, bílou a stříbrnou. Třeba značka Kaemingk si svou letošní kolekci dozdobila ještě peříčky, krajkami a perličkami, které dodávají vánočním dekoracím až luxusní charakter.

Máte raději klasiku v zelené, červené a zlaté? Pak je to také jednoduché. Značka Villeroy & Boch má úžasné dekorace i porcelán s klasickými nadčasovými dekory. Vše může používat ještě i vaše vnučka. Navíc lze kolekci postupně doplňovat nebo jednotlivé kousky zkombinovat s čistě bílým porcelánem.

Pokud jste už potěšili oči, zbývá to neméně důležité, potěšení pro chuťové pohárky. Hospodyně by si měly dopřát opravdu kvalitní pánve, hrnce či plechy s nepřilnavým povrchem, aby si co nejvíce ulehčily náročnou přípravu vánočních dobrot. Ideální je samozřejmě nádobí, v němž lze nesnědené vánoční pochoutky uložit i do chladničky. Vyzkoušeli jste například nádobí, které má vnitřní povrch z neporézního sklokeramického materiálu Silargan? Je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Značka Silit poskytuje na tento materiál záruku 30 let! Nedočkavý jedlík může dokonce v tomto nádobí použít nůž či ostrou vidličku a nepoškodí jej. Pokud na dně zůstanou černé šmouhy, není to kaz na povrchu, ale stopy třeba právě po vidličce, které snadno smyjete.

A nezapomeňte zakončit vánoční večery šálkem dobré kávy nebo čaje. Pro slavnostní okamžiky se určitě vyplatí mít doma opravdu pěkné kousky porcelánu. Protože k Vánocům patří určitě i přívlastek „nejlepší svátky roku“…

www.homeart.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Městské kolo

Doba se mění a mění se i města a zájmy jejich obyvatel. Lidé v nich se víc zajímaj více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče malin

Určitě většina z nás zná maliník. Keř rostoucí na většině zahrádek, více

TOP SEX A VZTAHY

Mužská neplodnost

I přestože se mužské pohlavní buňky tvoří průběžně po celý život, více

TOP DOMOV

Krása v předsíni

Když se vracíme domů, vřelé přivítání nás vždycky potěší více

TOP GURMÁN

Kakaový bob

Asi každý ví, že čokoláda se vyrábí z kakaa, ale co je to kakao, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více