Vánoční pohoda

Text: Prima Žena
2. prosince 2017 | 02:00

Připravte se na Vánoce včas, ať jsou klidné a pohodové ... Voňavé, romantické, rodinné… Vánoce mohou mít spoustu přívlastků. Aby ale byly opravdu „šťastné a veselé“, je třeba myslet na spoustu věcí dopředu. Například na výzdobu nebo i na to, zda máte dostatek nádobí, když letos přijedou na svátky i děti s rodinami…

vanocni_pohoda_PZ.jpg vanocni_pohoda_1_PZ.jpg vanocni_pohoda_2_PZ.jpg vanocni_pohoda_3_PZ.jpg vanocni_pohoda_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výzdoba je jednoduchá. Buď jste zastánci rodinných tradic a máte své oblíbené barvy a rodinné ozdoby, nebo sáhnete po módních trendech. Romantické duše mohou letos zvolit například růžovou, bílou a stříbrnou. Třeba značka Kaemingk si svou letošní kolekci dozdobila ještě peříčky, krajkami a perličkami, které dodávají vánočním dekoracím až luxusní charakter.

Máte raději klasiku v zelené, červené a zlaté? Pak je to také jednoduché. Značka Villeroy & Boch má úžasné dekorace i porcelán s klasickými nadčasovými dekory. Vše může používat ještě i vaše vnučka. Navíc lze kolekci postupně doplňovat nebo jednotlivé kousky zkombinovat s čistě bílým porcelánem.

Pokud jste už potěšili oči, zbývá to neméně důležité, potěšení pro chuťové pohárky. Hospodyně by si měly dopřát opravdu kvalitní pánve, hrnce či plechy s nepřilnavým povrchem, aby si co nejvíce ulehčily náročnou přípravu vánočních dobrot. Ideální je samozřejmě nádobí, v němž lze nesnědené vánoční pochoutky uložit i do chladničky. Vyzkoušeli jste například nádobí, které má vnitřní povrch z neporézního sklokeramického materiálu Silargan? Je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Značka Silit poskytuje na tento materiál záruku 30 let! Nedočkavý jedlík může dokonce v tomto nádobí použít nůž či ostrou vidličku a nepoškodí jej. Pokud na dně zůstanou černé šmouhy, není to kaz na povrchu, ale stopy třeba právě po vidličce, které snadno smyjete.

A nezapomeňte zakončit vánoční večery šálkem dobré kávy nebo čaje. Pro slavnostní okamžiky se určitě vyplatí mít doma opravdu pěkné kousky porcelánu. Protože k Vánocům patří určitě i přívlastek „nejlepší svátky roku“…

www.homeart.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Ozdravná kůra

Ačkoli většina z nás léto a prosluněné dny miluje, pro naše tělo znamená více

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP DOMOV

Tiché digestoře

Důležitým parametrem při výběru digestoře je její hlučnost více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více