Vánoční pohoda

Text: Prima Žena
2. prosince 2017 | 02:00

Připravte se na Vánoce včas, ať jsou klidné a pohodové ... Voňavé, romantické, rodinné… Vánoce mohou mít spoustu přívlastků. Aby ale byly opravdu „šťastné a veselé“, je třeba myslet na spoustu věcí dopředu. Například na výzdobu nebo i na to, zda máte dostatek nádobí, když letos přijedou na svátky i děti s rodinami…

vanocni_pohoda_PZ.jpg vanocni_pohoda_1_PZ.jpg vanocni_pohoda_2_PZ.jpg vanocni_pohoda_3_PZ.jpg vanocni_pohoda_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výzdoba je jednoduchá. Buď jste zastánci rodinných tradic a máte své oblíbené barvy a rodinné ozdoby, nebo sáhnete po módních trendech. Romantické duše mohou letos zvolit například růžovou, bílou a stříbrnou. Třeba značka Kaemingk si svou letošní kolekci dozdobila ještě peříčky, krajkami a perličkami, které dodávají vánočním dekoracím až luxusní charakter.

Máte raději klasiku v zelené, červené a zlaté? Pak je to také jednoduché. Značka Villeroy & Boch má úžasné dekorace i porcelán s klasickými nadčasovými dekory. Vše může používat ještě i vaše vnučka. Navíc lze kolekci postupně doplňovat nebo jednotlivé kousky zkombinovat s čistě bílým porcelánem.

Pokud jste už potěšili oči, zbývá to neméně důležité, potěšení pro chuťové pohárky. Hospodyně by si měly dopřát opravdu kvalitní pánve, hrnce či plechy s nepřilnavým povrchem, aby si co nejvíce ulehčily náročnou přípravu vánočních dobrot. Ideální je samozřejmě nádobí, v němž lze nesnědené vánoční pochoutky uložit i do chladničky. Vyzkoušeli jste například nádobí, které má vnitřní povrch z neporézního sklokeramického materiálu Silargan? Je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Značka Silit poskytuje na tento materiál záruku 30 let! Nedočkavý jedlík může dokonce v tomto nádobí použít nůž či ostrou vidličku a nepoškodí jej. Pokud na dně zůstanou černé šmouhy, není to kaz na povrchu, ale stopy třeba právě po vidličce, které snadno smyjete.

A nezapomeňte zakončit vánoční večery šálkem dobré kávy nebo čaje. Pro slavnostní okamžiky se určitě vyplatí mít doma opravdu pěkné kousky porcelánu. Protože k Vánocům patří určitě i přívlastek „nejlepší svátky roku“…

www.homeart.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Anděl pro Vás

Znáte ten pocit, kdy si ničím nejste jisti, trápíte se a pak pocítíte jemné mravenčení více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kolagen pro krásu

Pro lidské tělo je kolagen nepostradatelný – vytváří základ vaziva více

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP DOMOV

Design pro život

Chcete si zařídit nový interiér v domě či bytě, ale nevíte jak na to? více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více