Vánoční pohoda

Text: Prima Žena
2. prosince 2017 | 02:00

Připravte se na Vánoce včas, ať jsou klidné a pohodové ... Voňavé, romantické, rodinné… Vánoce mohou mít spoustu přívlastků. Aby ale byly opravdu „šťastné a veselé“, je třeba myslet na spoustu věcí dopředu. Například na výzdobu nebo i na to, zda máte dostatek nádobí, když letos přijedou na svátky i děti s rodinami…

vanocni_pohoda_PZ.jpg vanocni_pohoda_1_PZ.jpg vanocni_pohoda_2_PZ.jpg vanocni_pohoda_3_PZ.jpg vanocni_pohoda_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Výzdoba je jednoduchá. Buď jste zastánci rodinných tradic a máte své oblíbené barvy a rodinné ozdoby, nebo sáhnete po módních trendech. Romantické duše mohou letos zvolit například růžovou, bílou a stříbrnou. Třeba značka Kaemingk si svou letošní kolekci dozdobila ještě peříčky, krajkami a perličkami, které dodávají vánočním dekoracím až luxusní charakter.

Máte raději klasiku v zelené, červené a zlaté? Pak je to také jednoduché. Značka Villeroy & Boch má úžasné dekorace i porcelán s klasickými nadčasovými dekory. Vše může používat ještě i vaše vnučka. Navíc lze kolekci postupně doplňovat nebo jednotlivé kousky zkombinovat s čistě bílým porcelánem.

Pokud jste už potěšili oči, zbývá to neméně důležité, potěšení pro chuťové pohárky. Hospodyně by si měly dopřát opravdu kvalitní pánve, hrnce či plechy s nepřilnavým povrchem, aby si co nejvíce ulehčily náročnou přípravu vánočních dobrot. Ideální je samozřejmě nádobí, v němž lze nesnědené vánoční pochoutky uložit i do chladničky. Vyzkoušeli jste například nádobí, které má vnitřní povrch z neporézního sklokeramického materiálu Silargan? Je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Značka Silit poskytuje na tento materiál záruku 30 let! Nedočkavý jedlík může dokonce v tomto nádobí použít nůž či ostrou vidličku a nepoškodí jej. Pokud na dně zůstanou černé šmouhy, není to kaz na povrchu, ale stopy třeba právě po vidličce, které snadno smyjete.

A nezapomeňte zakončit vánoční večery šálkem dobré kávy nebo čaje. Pro slavnostní okamžiky se určitě vyplatí mít doma opravdu pěkné kousky porcelánu. Protože k Vánocům patří určitě i přívlastek „nejlepší svátky roku“…

www.homeart.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Desigual

Nová kolekce Desigual Sport překvapí v sezoně jaro/léto 18 více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kosmetika Bulldog

Unikátní a oblíbená značka kosmetických přípravků Bulldog je konečně k dostání také více

TOP SEX A VZTAHY

Sexy barva

Modrá barva symbolizuje něhu, věrnost a oddanost. více

TOP DOMOV

Něžná kráska

Objevte něžné kouzlo řady Bemeta Via. Tato designová novinka do koupelen udělá více

TOP GURMÁN

Milujete chipsy

Chipsy jsou u lékařů na černé listině. Právem. Cukrovka, obezita, tlak, cévy více

Krémy mládí

Kdo by netoužil prodloužit, zachovat či obnovit mládí své pleti… více

Ráj snů

Chcete mít ložnicí, která bude tak pohodlná, že se vám z ní nebude chtít pryč? více

Aromadifuzéry

Představte si, že jdete domů, naštvaní a unavení po celém dni v práci. více