Vášeň pro hru ve stylovém balení

Text: Prima Žena
4. července 2019 | 09:00

Svět počítačových her se pomalu ale jistě mění. Hry už nejsou doménou puberťáků, kteří pro samou zábavu nevylezou celý den z pokoje. Virtuální svět dobývají pracující muži a ženy všech věkových kategorií, kteří si kromě výkonu potrpí především na všestrannost. Tady je příběh počítačů, které zvládnou nejnovější herní pecky a přitom stále vypadají profesionálně.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ještě před nedávnem patřily herní notebooky mezi nejkřiklavější a nejnápadnější zařízení, které si mohl člověk koupit. Jako by všichni museli na první pohled poznat, že si člověk čas od času rád zahraje nějakou tu střílečku nebo si zapne strategickou tahovku. Jenže notebook s excentrickým designem rozhodně nemůžete vzít na vážnou pracovní schůzku.

I Lenovo má v minulosti své značky Legion kousky, které se na první pohled hlásily ke všem nadšeným hráčům. První generace herních notebooků řady Y a později i první zařízení Lenovo Legion se rozhodně nestyděly za svůj výrazný design. Nabízely výkon, efektivní chlazení a další nezbytnosti důležité pro fanoušky počítačových her. Ale vizuálně byly vhodné spíše pro studenty a mladší hráče, kteří nemusí řešit dilema, zda vzít počítač s tak extravagantním designem na veřejnost.

Jenže měnící se doba přináší i měnící se priority. Nová generace zařízení Lenovo Legion je důkazem toho, že herní výkon je možné schovat i do střídmého designu. Pod slovem střídmý ale rozhodně nehledejte ani náznak nudy. Nuda je totiž to poslední, co s těmito notebooky a počítači zažijete. 

Všestranná zařízení nejen pro muže
Notebooky Lenovo Legion poslední generace totiž ztělesňují to, co nejen hráči potřebují ze všeho nejvíc – všestrannost. Chcete jen tak brouzdat po internetu a pustit si nějaký film? Potřebujete pracovat s profesionálními programy náročnými na výkon i grafiku? Čeká vás důležitá prezentace před klientem? Žádný problém. Tyhle stroje zvládnou tohle, a ještě mnohem víc. A navíc vás po celém dni uvítají s oblíbenou hrou, u které můžete relaxovat. Palec nahoru si pak tyto notebooky zaslouží především za tiché a vylepšené chlazení, které se bude hodit nejen v parném létě. Oceňujeme i celou řadu drobností, jako je displej s velmi tenkým rámečkem či podsvícená klávesnice, díky kterým je hraní zase o kousek pohodlnější a zábavnější.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Nuda v posteli?

Nejen denní móda odráží vaši osobnost. Také noční košile či pyžamo vás mohou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vznik vrásek

Zastavit čas nejde, ale jeho působení na naši pleť můžeme alespoň trochu zmírnit. více

TOP SEX A VZTAHY

Jak zlepšit vztah?

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti více

TOP DOMOV

Domácí wellness

Kdo by nechtěl uvolnění těla i mysli kdykoliv? Vlastní wellness zázemí více

TOP GURMÁN

Červené maso

Léto pomalu končí a vy už jste přejedení nejrůznějších lehkých zeleninový více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více