Vykročte do nového roku s Motorola one

Text: Prima Žena
16. ledna 2019 | 12:00

Řada z nás začíná nový rok s celým seznamem předsevzetí. Některé z nich dokážeme během roku splnit, jiné dříve nebo později upadnou v zapomnění. Ať už jsou vaše plány pro nový rok jakékoliv, budete potřebovat spolehlivého parťáka, který s vámi vše zvládne.

vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_PZ.jpg vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_1_PZ.jpg vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cvičení, cestování, práce, relaxace. To všechno, a ještě mnohem víc, může být součástí plánů pro nový rok. Pro plnění jednotlivých předsevzetí ale potřebujete toho správného partnera. Tím by měla být nejen vaše rodina a přátelé, ale také technika, která vás provází každým dnem. My jsme pro rok 2019 zvolili nový smartphone Motorola One, který vás díky celé řadě chytrých vychytávek připraví na nástrahy každodenního života.

Multifunkční módní doplněk
Se svým moderním designem a skleněným tělem je Motorola One ideálním telefonem pro všechny, kteří si potrpí na elegantní vzhled. Navíc, který jiný módní doplněk vám dokáže najít nejkratší cestu do kanceláře, odeslat email, nebo zachytit v dokonalých barvách důležité momenty vašeho dne.

Focení je ostatně jednou z důležitých předností tohoto smartphonu. Duální 13Mpx zadní fotoaparát a 8Mpx přední fotoaparát jsou skvělou výbavou pro zachycení pěkných fotek s živými barvami. Aplikace fotoaparátu navíc nabízí i řadu zajímavých režimů, se kterými si můžete upravit již vzniklé fotografie, nebo tvořit nové. Nechybí oblíbený efekt rozmazaného pozadí jak na přední, tak na zadní kameře, dále funkce spot color, kdy si vyberete jednu barvu, a tu upravíte podle libosti. Vyhrát si můžete i s časosběrným režimem, režimem portrétu nebo zcela novou funkcí kinematograf.

Všechny pořízené snímky můžete také okamžitě zobrazit na 5,9palcovém HD+ displeji Max Vision nebo je přesunout do neomezeného cloudového úložiště pomocí aplikace Google Foto.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Neobyčejné tašky

Eko tašky, kabelky, taštičky a batohy z pratelného papíru jsou krásné, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kosmetika Kiehl’s

Laboratoře společnosti Kiehl’s nyní představují regenerační pleťový krém více

TOP SEX A VZTAHY

Regenerace těla

Schůzka, porada, služební cesta a plný kalendář až do Vánoc? Pracovní tempo dnešní doby více

TOP DOMOV

Data v bezpečí

Smartphone je neocenitelným pomocníkem během každé dovolené. Hodí se na více

TOP GURMÁN

Živá voda

Živá voda existuje! Medicínští i výživová odborníci již léta potvrzují blahodárné více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více