Vykročte do nového roku s Motorola one

Text: Prima Žena
16. ledna 2019 | 12:00

Řada z nás začíná nový rok s celým seznamem předsevzetí. Některé z nich dokážeme během roku splnit, jiné dříve nebo později upadnou v zapomnění. Ať už jsou vaše plány pro nový rok jakékoliv, budete potřebovat spolehlivého parťáka, který s vámi vše zvládne.

vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_PZ.jpg vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_1_PZ.jpg vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cvičení, cestování, práce, relaxace. To všechno, a ještě mnohem víc, může být součástí plánů pro nový rok. Pro plnění jednotlivých předsevzetí ale potřebujete toho správného partnera. Tím by měla být nejen vaše rodina a přátelé, ale také technika, která vás provází každým dnem. My jsme pro rok 2019 zvolili nový smartphone Motorola One, který vás díky celé řadě chytrých vychytávek připraví na nástrahy každodenního života.

Multifunkční módní doplněk
Se svým moderním designem a skleněným tělem je Motorola One ideálním telefonem pro všechny, kteří si potrpí na elegantní vzhled. Navíc, který jiný módní doplněk vám dokáže najít nejkratší cestu do kanceláře, odeslat email, nebo zachytit v dokonalých barvách důležité momenty vašeho dne.

Focení je ostatně jednou z důležitých předností tohoto smartphonu. Duální 13Mpx zadní fotoaparát a 8Mpx přední fotoaparát jsou skvělou výbavou pro zachycení pěkných fotek s živými barvami. Aplikace fotoaparátu navíc nabízí i řadu zajímavých režimů, se kterými si můžete upravit již vzniklé fotografie, nebo tvořit nové. Nechybí oblíbený efekt rozmazaného pozadí jak na přední, tak na zadní kameře, dále funkce spot color, kdy si vyberete jednu barvu, a tu upravíte podle libosti. Vyhrát si můžete i s časosběrným režimem, režimem portrétu nebo zcela novou funkcí kinematograf.

Všechny pořízené snímky můžete také okamžitě zobrazit na 5,9palcovém HD+ displeji Max Vision nebo je přesunout do neomezeného cloudového úložiště pomocí aplikace Google Foto.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Řekněte své "ANO"

Svatba je výjimečným a unikátním dnem každého páru. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Řasenka Snapscara

Po dlouhých letech výzkumu představuje značka Maybelline NY více

TOP SEX A VZTAHY

Ženy vs muži

Celá polovina žen a 35 % mužů se v práci setkalo s diskriminací. více

TOP DOMOV

Klika, která září

Unikátní kolekce kování MINIMAL BLACK MATT 20 YEAR LIGHT posouvá více

TOP GURMÁN

Smyslné mlsání

Kde jinde stmelit vzájemnou náklonnost, když ne nad stolem plným lahůdek více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více