Vykročte do nového roku s Motorola one

Text: Prima Žena
16. ledna 2019 | 12:00

Řada z nás začíná nový rok s celým seznamem předsevzetí. Některé z nich dokážeme během roku splnit, jiné dříve nebo později upadnou v zapomnění. Ať už jsou vaše plány pro nový rok jakékoliv, budete potřebovat spolehlivého parťáka, který s vámi vše zvládne.

vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_PZ.jpg vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_1_PZ.jpg vykrocte_do_noveho_roku_s_motorola_one_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cvičení, cestování, práce, relaxace. To všechno, a ještě mnohem víc, může být součástí plánů pro nový rok. Pro plnění jednotlivých předsevzetí ale potřebujete toho správného partnera. Tím by měla být nejen vaše rodina a přátelé, ale také technika, která vás provází každým dnem. My jsme pro rok 2019 zvolili nový smartphone Motorola One, který vás díky celé řadě chytrých vychytávek připraví na nástrahy každodenního života.

Multifunkční módní doplněk
Se svým moderním designem a skleněným tělem je Motorola One ideálním telefonem pro všechny, kteří si potrpí na elegantní vzhled. Navíc, který jiný módní doplněk vám dokáže najít nejkratší cestu do kanceláře, odeslat email, nebo zachytit v dokonalých barvách důležité momenty vašeho dne.

Focení je ostatně jednou z důležitých předností tohoto smartphonu. Duální 13Mpx zadní fotoaparát a 8Mpx přední fotoaparát jsou skvělou výbavou pro zachycení pěkných fotek s živými barvami. Aplikace fotoaparátu navíc nabízí i řadu zajímavých režimů, se kterými si můžete upravit již vzniklé fotografie, nebo tvořit nové. Nechybí oblíbený efekt rozmazaného pozadí jak na přední, tak na zadní kameře, dále funkce spot color, kdy si vyberete jednu barvu, a tu upravíte podle libosti. Vyhrát si můžete i s časosběrným režimem, režimem portrétu nebo zcela novou funkcí kinematograf.

Všechny pořízené snímky můžete také okamžitě zobrazit na 5,9palcovém HD+ displeji Max Vision nebo je přesunout do neomezeného cloudového úložiště pomocí aplikace Google Foto.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Jarní trendy

První sluneční paprsky probouzí přírodu a vy byste měla provětrat svůj šatník. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Příprava na léto

Dekorativní bio kosmetika Zuii Organic se vyrábí ručně v Austrálii z květin (95 až 97 %). více

TOP SEX A VZTAHY

Chráníte se?

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. více

TOP DOMOV

Probuďte sny

Nová kameninová kolekce Sauvage od portugalské porcelánky Vista Alegre odkazuje na více

TOP GURMÁN

Snídáte správně?

Vyvážená snídaně je nejen dobrým startem do nového dne, ale i zdrojem energie více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více