Zpříjemněte si léto parťákem od Motoroly

Text: Prima Žena
30. května 2018 | 09:00

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. Sukně, tílka a šaty jsou základem, ale nezapomínejte na doplňky. Kromě slunečních brýlí a klobouků se na horké dny hodí i parťák, se kterým je zábava i radost pracovat. Ať už jste na cestě do práce nebo trávíte zrovna dovolenou u moře, rozhodně se vám bude jeden hodit. Koukněte na pár tipů horkých novinek od Motoroly a doplňte svůj outfit o kovového fešáka.

novy_partak_1_PZ.jpg novy_partak_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Probdělá noc? Žádný problém
Pokud vyžadujete určitý standard a kvalitu, rozhodně vás uspokojí moto g6. Tento elegantní společník byl vytvořen pro ty, kteří se nespokojí jen tak s obyčejnými věcmi. Důkazem toho je kvalitní displej s živými barvami a detaily, na kterém vynikne jakékoliv prázdninové selfie. Ty nejlepší momenty navíc můžete dále upravit do studiové kvality díky pokročilému softwaru zpracování fotografií. Kruhy pod očima po probdělé noci a další nedokonalosti pak v klidu zvládnou obličejové filtry nebo funkce retuše a vyhlazení. Komu by se to nehodilo, že?

Kromě výkonného softwaru potěší moto g6 elegantním designem, který upoutá hned na první pohled. 3D zadní skleněná strana telefonu vytváří zajímavý efekt a v kombinaci se stříbrným kovem pozvedne každý outfit o level výš.

Křišťálový obraz nejen na cesty
Období prázdnin a dovolených si žádá i chvilky pohody u filmu, seriálu, ale třeba i hledání ideálních receptů na drink nebo letní koláč. Žádný detail vám tentokrát neunikne s moto g6 plus, kterému vévodí 5,9“ Full HD Max Vision displej zajišťující křišťálově čistý obraz. Telefon svou zaoblenou konstrukcí zároveň padne dokonale do ruky, takže se nemusíte bát náhlých pádů při vytahování telefonu z kabelky.

Samozřejmostí je kvalitní fotoaparát s rychlým ostřením díky technologii Dual Autofocus. To neznamená jen dokonale ostré fotky ve dne v noci, ale i pohodlné skenování textů a detekci výrazných objektů, což ocení cestovatelé po významných památkách i kancelářští pracanti.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Moderní hodinky

Na první pohled vypadají jako běžné hodinky, pod povrchem více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kavitační přístroje

Na českém trhu vznikl nový e-shop s kavitačními přístroji, více

TOP SEX A VZTAHY

Sexuální dominance

Líbí se vám představa, že svého partnera přivážete k posteli a budete si s ním hrát? více

TOP DOMOV

Roleta Larra

V září tohoto roku rozšířila společnost ISOTRA portfolio interiérových rolet více

TOP GURMÁN

Neopakovatelná chuť

Čaj. Zázvor. Hřebíček. Kardamom. Skořice. Med. Také ve vás všechna tato slova více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více

Domino Bubbles

Jako vše kolem nás i dětské pokoje podléhají moderním trendům. více