Scénář vašeho života

Scénář vašeho života

Zhubnu alespoň 5 kilo, budu pravidelně cvičit, začnu zase chodit na angličtinu, nebudu utrácet víc, než chci… Kolik jste si dala v životě předsevzetí a kolik z nich se vám podařilo uvést do praxe? Co vás dělí od toho, aby se vám to konečně povedlo?

24. května 2016 | 09:00 celý článek
Můžou za všechno rodiče?

Můžou za všechno rodiče?

Trápí vás, že nemůžete najít pořádného partnera, že v práci stojíte vždycky na druhé koleji, protože nemáte dost odvahy ozvat se, že vám chybí vůle zhubnout a spousta dalších traumat, kterých se nemůžete zbavit? Příčinou mohou být rodinné vzorce i vzpomínky z dětství...

23. května 2016 | 12:00 celý článek
Dámská jízda

Dámská jízda

Dovolená s kamarádkou může být jako očistná terapie, během níž hodíte všechny starosti za hlavu. Stejně tak ale může vaše přátelství spláchnout jako ledová sprcha. Kdy do letního dobrodružství jít a na co se připravit? Hodina aquaaerobiku po ránu místo připravování svačiny a zběsilého balení věcí do auta na další výlet. Nekonečné brouzdání po místních trzích a nákupních bulvárech místo „tak už si to prosím tě kup a pojď pryč". Pohodička při kávě v útulné venkovní kavárně místo výčitek „kdybychom si ráno přivstali, teď už bychom se mohli na město dívat z vrcholu dvoutisícovky".

19. května 2016 | 15:00 celý článek
Vášeň pro život

Vášeň pro život

Najít smysl bytí, vášeň, pro kterou jste ochotná obětovat značnou část svého života, mnohdy připomíná hledání jehly v kupce sena. Někdo se poznání dobere ve dvaceti, jinému je čtyřicet a ještě stále neví, co by mělo dát jeho životu smysl...

18. května 2016 | 15:00 celý článek
Slastné potěšení

Slastné potěšení

Každá z nás někdy slyšela o Venušiných kuličkách, Kegelových cvicích a posilování svalů pánevního dna ve spojení s lepším sexem a bouřlivějšími orgasmy. Ale jak to přesně funguje? V podstatě je to velmi jednoduché. To co vám umožní užívat si vášnivější sex je vědomé uvolnění vnitřních poševních svalů a svalů pánevního dna.

17. května 2016 | 09:00 celý článek
 

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

NANO EYE LIFT

NANO EYE LIFT – vyhlazující podoční maska přináší zcela novou možnost neinvazivního... více

TOP CESTOVÁNÍ

Domesi Concept House

Domesi Concept House v Budíkově u Humpolce, který je postaven... více

TOP GURMÁN

Průvodce semínky

Spolehlivě zaženou vlčí hlad, jsou zdrojem kvalitní energie... více

Vůně podzimu

Konečně je tu čas, kdy můžeme sáhnout po podzimních vůních. více

Zástěry jsou in

Máte pocit, že kuchyňská zástěra je doplněk, který je už úplně za zenitem? Jste na omylu! více

Český design

Čechy jsou odedávna zemí, kde nábytkářství kvetlo. více

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?