Dokonalá na svatého Valentýna

Text: Prima Žena
24. ledna 2020 | 12:00

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. Pokud patříte mezi romantické duše a nechcete ponechat nic náhodě, přečtěte si návod, jak se na něj dokonale připravit od hlavy až k patě.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

14 dní do Valentýna
Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit partnera? Možná vás překvapí, že muži na Valentýna nejčastěji nedostanou vůbec NIC! Svátek lásky totiž vnímají ženy jako den, kdy by měly být rozmazlovány hlavně ony samy. Pokud to chcete změnit, nemusíte partnera zahrnout srdíčky, čokoládou a zamilovanými přáníčky. Muži totiž nejvíce ocení milostné hrátky. Proto raději než plyšová srdce, vyrazte vybírat hříšné prádélko. A jste-li odvážnější, tak třeba i nějaké erotické hračky.

Náhodě neponechejte ani své intimní partie. Pokud to dosud nebylo součástí vaší denní rutiny, začněte používat speciální mycí přípravky intimní hygieny. Ty dodávají intimním partiím takové pH, které odpovídá pH vaginální mikroflóry a tím tyto partie chrání. Proč si nechat pokazit večer nepříjemným svěděním či pálením.

Týden před Valentýnem
Týden před Valentýnem je vhodný čas na „větší údržbu“. Zajděte si na pedikúru, kosmetiku a ke kadeřníkovi. Později už bude totiž všude obsazeno a hrozilo by, že se budete muset spolehnout na kámošku nebo no name salon v ulici, kterému jste se dosud vyhýbala obloukem.

24 hodin předem
Tento den věnujte přípravám atmosféry. Kupte svíčky, masážní olej a zásobte se pokrmy s afrodiziakálními účinky. Pro romantický večer se nejlépe hodí čerstvé jahody, fíky a čokoláda, kterými se můžete vzájemně krmit. Do lednice dejte sekt, aby se stihl vychladit na ideálních 5 stupňů. Na mobilu si připravte playlist romantických songů a k tomu si ještě pořiďte třeba nějakou partnerskou hru, která vás správně naladí.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Intimní hygiena

Osobní hygiena, péče o vlastní zdraví, ale především prevence – s nadcházející více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

TOP SPOLEČNOST

Den dětí

Čas letí jako voda a po roce se opět o slovo hlásí Mezinárodní den dětí. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více