Dokonalá na svatého Valentýna

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Večer si dopřejte horkou koupel a peeling, který pomůže odstranit nevzhledné zbytky odumřelé kůže. Pokud plánujete s partnerem prožít vášnivou noc, je čas upravit své intimní partie. Sáhněte po prostředcích 2v1, jako je GYNELLA® Intimate Foam, které fungují zároveň jako intimní péče i pěna na holení. Prostředek obsahuje Aloe vera, která zklidňuje a zmírňuje případné červené pupínky vzniklé podrážděním žiletkou. Po koupeli se natřete výživným tělovým máslem a běžte včas do postele, ať se vyspíte do krásy.

Váš den „D“
Při česání a líčení se vyhněte neozkoušeným „lookům“ a vsaďte na to, co vám opravdu sluší. Nehty na rukou přetřete oblíbeným, nejlépe červeným lakem. Postarejte se o to, aby vaše rty vypadaly neodolatelně. Použít můžete speciální peeling nebo výživnou masku na rty. Na čem byste určitě neměly šetřit, to je neslíbatelná rtěnka. Nechcete přece na konci večera vypadat jako Joker. Ještě horší dojem než přeplácaným účesem či make-upem můžete vyvolat špatně padnoucím, roztrhaným či dokonce špinavým spodním prádlem. Investice do nového krajkového kousku se v tomto případě určitě vyplatí. Když máte vše připraveno, zapalte svíčky, pusťte hudbu a užívejte si už jen jeden druhého a vzájemné blízkosti.

A když už je „po“?
Vášnivý sex a bezprostředně poté usínání v partnerově náruči. Scéna jako vystřižená z filmu, na kterou ale raději hned zapomeňte. Po milování vždy nejprve navštivte toaletu a poté se důkladně umyjte. Pouze tak zajistíte, že se vyplaví potenciálně nebezpečné bakterie, které jste si mohli předat během styku a které by vám mohly přivodit nepříjemné problémy. Pouze tak nebudou vaše přípravy zbytečné a oba budete mít na tento večer jen pěkné vzpomínky.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Pravá láska

Milujete celým svým srdcem? Tak to ukažte! Svatý Valentýn, svátek zamilovaných, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Naturalis Better

používat a prodávat více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness hotel Vista

Zima poskytuje přírodě období k odpočinku a načerpání nových sil více

TOP GURMÁN

Neobyčejné marmošky

Někdo si píská, někdo to má na salámu a Mixit, ten si maže na chleba. více

TOP SPOLEČNOST

Světové opery

Multiplexy Cinema City přidávají do svého programu slavné operní tituly, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více