Erotické novinky 2016

Text: Prima Žena
15. února 2016 | 12:00

Internetový a kamenný obchod Sexíčekshop.cz není obyčejný sexshop, jak si ho běžný smrtelník představí. Zaměstnanci se pravidelně účastní největších světových erotických veletrhů včetně toho českého.

fun factory.jpg wevibe.jpg womanizer.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Můžou tak nabídnout svým zákazníkům ty nejzajímavější novinky z celého světa. Erotické pomůcky dnes disponují moderním designem a technologickými vychytávkami. Vibrace tak můžete ovládat na dálku pomocí chytrého mobilního telefonu a standardní vibrace nahradily například pulzace. Představíme vám tři nejoblíbené novinky ze světa erotických pomůcek.

Womanizer W500

Na vrcholu do dvou minut? To je nový Womanizer!Masážní strojek Womanizer je exkluzivní erotická pomůcka pro dámy. Lehce nasaje klitoris a pak jej s pomocí jemných pulzujících tlakových vln bezdotykově stimuluje. S novým Womanizerem nehrozí podráždění klitorisu ani žádné nepříjemné bolesti. Zažijete tak zcela nové pocity slasti, které jsou korunovány orgasmy. Součástí balení jsou dva stimulační nástavce, jeden standardní a jeden ve velikosti XL. Přizpůsobí se tak vašim požadavkům. Nástavce jsou omyvatelné a snadno odnímatelné. Womanizer se jednoduše nabíjí pomocí USB kabelu obdobně jako mobilní telefon.

We-vibe 4 Plus

Nejprodávanější erotická hračka nejen v České republice za posledních 5 let - duální vibrátor We-vibe 4 plus. Tato nejnovější řada je doplněna o několik nových funkcí a barev vibrátoru. Vibrátor je možné používat při pohlavním styku a stimulovat tak oba partnery. Jako i předchozí modely stimuluje klitoris a G bod a tyto něžné kopírují křivky ženského těla, zatímco tužší střední část dokonale přilne ke klitorisu.
Velikost We-vibe 4 plus je o malinko větší než jeho předchůdce, ohebnost a dokonalý tvar zůstaly zachovány. Tento unikátní vibrátor je vyroben z oblíbeného lékařského silikonu, který je příjemný a na dotek sametově jemný. Je snadno omyvatelný a dlouho vydrží. Celá konstrukce vibrátoru je díky modernímu indukčnímu nabíjení 100% voděodolná!

Fun Factory - Stronic Drei

Největší německý výrobce vibrátorů Fun-Factory přišel jako první na trh s takzvanými pulzátory. Tento unikátní vibrátor přinesl revoluci ve stimulaci. Místo klasických vibrací disponuje pulzátor zařízením, které s ním pohybuje dopředu a vzad, čímž je velmi věrohodně simulován pohyb při milování. Pulzování lze regulovat od velmi jemného a pomalého až po silné a rychlé pulzy.
Fun Factory Stronic Drei je tvarovaný tak, aby stimulace byla co nejúčinější. Výstupky na jeho těle ještě zvyšují účinek stimulace. Hlava pulzátoru je tvarována tak, aby nalezení a dráždění G-Bodu bylo jednoduché a efetkivní. Indukční nabíjení probíhá po dotyku s nabíječkou, tím pádem je pulzátor vodotěsný.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Svatební prádlo

Pokud ráda oblékáte udržitelné oblečení od českých značek, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

“Céčko” pro pleť

Vitamin C v kosmetice není jen moderním trendem v péči o pleť více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Cizrna, čočka, fazole, česnek, uzené jalapeňos nebo chilli. více

TOP SPOLEČNOST

Parfumerie FANN

Když se manželé Kokolusovi rozhodli v roce 1991 věnovat i distribuci kosmetiky více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více