Ikonické kondomy Primeros v novém kabátě

Text: Prima Žena
17. srpna 2017 | 12:00

Primeros je vůbec první světovou značkou na „pánskou“ ochranu: vyrábí ji už od roku 1909. V roce 2015 prošly jak krabičky, tak jejich obsah, radikální proměnou: výsledkem je 9 nových kondomů Primeros inspirovaných bohatstvím lidské sexuality. Klišé o nepříjemném a nudném pryži už dávno neplatí. Posuďte sami…

ikonicke_kondomy_primeros_1_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_2_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_3_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_4_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak to všechno začalo
Židovský obchodník Gustav Schwarzwald založil v Praze roce 1909 značku Primeros. „Ochrana“ z přírodní gumy se začala prodávat v celé monarchii Rakousko-Uhersko, ale i v Paříži, Londýně a Chicagu. Primerosky se staly synonymem pro kondomy.

V roce 2015 se rozhodl Roman Kocián, současný majitel firmy, že Primeros nutně potřebuje novou mízu. Oslovil typografa Tomáše Brousila, tvůrce nového loga a mladé designéry Jakuba Korouše a Matěje Chaberu, aby oživili vizuálně unavenou značku. Výsledkem je 9 nových charakterů Primeros. Nápad udělat „pro každého něco“ byl inspirován hnutím sex positive, kterému Primeros fandí.

Sexy design pro každého
 „Někdo má rád holky, někdo vdolky. Jeden je subík, druhý macho. Chceme otevřeně mluvit o všech odstínech lidské sexuality a bezpečném sexu jako výrazu respektu k vlastnímu tělu i životnímu prostředí,“ zdůrazňuje šéf Primerosu Kocián, pyšný tatínek tří dětí. 

V nové kolekci je zastoupen extra tenký kondom s růžovým aroma Innocent, černý Black Hawk, který má stejně jako Classic anatomicky rozšířený tvar pro větší komfort, Safeguard s extra posílenou stěnou vhodný na „extrémní zátěž“, Tea tree s vůní čajovníku, Passion se stimulačními výčnělky a vůní kokosu, extra velký King size, Performax s benzokainem oddalujícím mužské vyvrcholení, Soft glide s extra lubrikací a nakonec Classic s rozšířeným anatomickým tvarem.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Moderní hodinky

Na první pohled vypadají jako běžné hodinky, pod povrchem více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak na únavu?

S podzimem kromě nižších teplot, častějších srážek a rychle se krátících více

TOP CESTOVÁNÍ

Elixír mládí

Novodobý elixír mládí či pramen lásky? Objevte skrytý potenciál sirovodíku. více

TOP GURMÁN

Nekáva

Objevte Nekávu, novinku na českém trhu z praženého ječmene v BIO kvalitě. více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh krásy

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018 PODZIM více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více