Ikonické kondomy Primeros v novém kabátě

Text: Prima Žena
17. srpna 2017 | 12:00

Primeros je vůbec první světovou značkou na „pánskou“ ochranu: vyrábí ji už od roku 1909. V roce 2015 prošly jak krabičky, tak jejich obsah, radikální proměnou: výsledkem je 9 nových kondomů Primeros inspirovaných bohatstvím lidské sexuality. Klišé o nepříjemném a nudném pryži už dávno neplatí. Posuďte sami…

ikonicke_kondomy_primeros_1_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_2_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_3_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_4_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak to všechno začalo
Židovský obchodník Gustav Schwarzwald založil v Praze roce 1909 značku Primeros. „Ochrana“ z přírodní gumy se začala prodávat v celé monarchii Rakousko-Uhersko, ale i v Paříži, Londýně a Chicagu. Primerosky se staly synonymem pro kondomy.

V roce 2015 se rozhodl Roman Kocián, současný majitel firmy, že Primeros nutně potřebuje novou mízu. Oslovil typografa Tomáše Brousila, tvůrce nového loga a mladé designéry Jakuba Korouše a Matěje Chaberu, aby oživili vizuálně unavenou značku. Výsledkem je 9 nových charakterů Primeros. Nápad udělat „pro každého něco“ byl inspirován hnutím sex positive, kterému Primeros fandí.

Sexy design pro každého
 „Někdo má rád holky, někdo vdolky. Jeden je subík, druhý macho. Chceme otevřeně mluvit o všech odstínech lidské sexuality a bezpečném sexu jako výrazu respektu k vlastnímu tělu i životnímu prostředí,“ zdůrazňuje šéf Primerosu Kocián, pyšný tatínek tří dětí. 

V nové kolekci je zastoupen extra tenký kondom s růžovým aroma Innocent, černý Black Hawk, který má stejně jako Classic anatomicky rozšířený tvar pro větší komfort, Safeguard s extra posílenou stěnou vhodný na „extrémní zátěž“, Tea tree s vůní čajovníku, Passion se stimulačními výčnělky a vůní kokosu, extra velký King size, Performax s benzokainem oddalujícím mužské vyvrcholení, Soft glide s extra lubrikací a nakonec Classic s rozšířeným anatomickým tvarem.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zahrada Pandora

Tuto sezónu představuje Pandora celou zahradu nových stylů, které byly navrženy, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

5 faktů o menopauze

Ženy mohou po nástupu perimenopauzy očekávat nárůst tělesné hmotnosti zhruba více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní romantika

Úspěšná divadelní představení se nemusí nutně pojit pouze s velkými scénami. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více