Ikonické kondomy Primeros v novém kabátě

Text: Prima Žena
17. srpna 2017 | 12:00

Primeros je vůbec první světovou značkou na „pánskou“ ochranu: vyrábí ji už od roku 1909. V roce 2015 prošly jak krabičky, tak jejich obsah, radikální proměnou: výsledkem je 9 nových kondomů Primeros inspirovaných bohatstvím lidské sexuality. Klišé o nepříjemném a nudném pryži už dávno neplatí. Posuďte sami…

ikonicke_kondomy_primeros_1_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_2_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_3_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_4_PZ.jpg ikonicke_kondomy_primeros_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak to všechno začalo
Židovský obchodník Gustav Schwarzwald založil v Praze roce 1909 značku Primeros. „Ochrana“ z přírodní gumy se začala prodávat v celé monarchii Rakousko-Uhersko, ale i v Paříži, Londýně a Chicagu. Primerosky se staly synonymem pro kondomy.

V roce 2015 se rozhodl Roman Kocián, současný majitel firmy, že Primeros nutně potřebuje novou mízu. Oslovil typografa Tomáše Brousila, tvůrce nového loga a mladé designéry Jakuba Korouše a Matěje Chaberu, aby oživili vizuálně unavenou značku. Výsledkem je 9 nových charakterů Primeros. Nápad udělat „pro každého něco“ byl inspirován hnutím sex positive, kterému Primeros fandí.

Sexy design pro každého
 „Někdo má rád holky, někdo vdolky. Jeden je subík, druhý macho. Chceme otevřeně mluvit o všech odstínech lidské sexuality a bezpečném sexu jako výrazu respektu k vlastnímu tělu i životnímu prostředí,“ zdůrazňuje šéf Primerosu Kocián, pyšný tatínek tří dětí. 

V nové kolekci je zastoupen extra tenký kondom s růžovým aroma Innocent, černý Black Hawk, který má stejně jako Classic anatomicky rozšířený tvar pro větší komfort, Safeguard s extra posílenou stěnou vhodný na „extrémní zátěž“, Tea tree s vůní čajovníku, Passion se stimulačními výčnělky a vůní kokosu, extra velký King size, Performax s benzokainem oddalujícím mužské vyvrcholení, Soft glide s extra lubrikací a nakonec Classic s rozšířeným anatomickým tvarem.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Golfové hodinky

Správně vybrat golfové hodinky pro ženy není tak jednoduché, jako pro muže. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vlasový elixír

Hormonální výkyvy, častý stres, nedostatečná výživa, kulmování i žehlení více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Nechte se rozmazlovat v horském resortu Dolní Morava a dopřejte si podzimní výle více

TOP GURMÁN

UGO očista

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci více

TOP SPOLEČNOST

Podzimní trendy

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více