Nuda v posteli? Už nikdy víc!

Text: Prima Žena
30. ledna 2020 | 12:00

Nese se i u vás příchod z práce obvykle ve znamení večeře, filmu a spánku? Chybí i vám – stejně jako velké části mužů, to příjemné mrazení při pohledu na partnerku, která vás chce stejně tak jako vy jí v posteli – a rozhodně ne proto, abyste se do růžova vyspali? Chybí vám noci s partnerkou, během kterých na spánek nezbyl přes zábavnější aktivity už ani čas? Pak je možná ta pravá chvíle s tím něco udělat. A my vám poradíme co!

nuda_v_posteli_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pusťte se do společných aktivit
Za opadnutím erotického zájmu a jiskření může většinou kombinace rovnou několika věcí. Pokud se staráte o děti, jistě nepotřebujete dalšího vysvětlování, ale i každodenní rutina, únava, náročná práce… to vše stojí za snížením chuti promilovat s tak trochu „okoukanou“ partnerkou celou noc. A nemyslete si – i ona to cítí podobně.

Proto je důležité rutinu rozbořit. A to nejen v ložnici. Vídáte se vždy po práci u večeře a televize? Vezměte ji na rande. Začněte spolu chodit na procházky nebo se pusťte do nějaké sportovní aktivity, která vás oba zaujme.

Nejenže tím zboříte zavedenou rutinu, ale pravidelný pohyb, který dnes chybí tolika lidem, zvyšuje i energii, a hlavně sexuální apetit!

Překvapte ji
Která žena by odmítla malou pozornost? Některou potěší květina, jinou třeba stylový podvazkový pás, který jí dodá pocit neodolatelnosti. Pokud si u vás dáváte pozornosti jen k Vánocům a narozeninám, opět se jedná o rutinu a je čas ji rozbořit. Připravte jí romantickou večeři a obdarujte jí něčím malým… Udělejte ze své ženy znovu dračici.

Hrajte si
Stejně jako v životě, i při sexu často propadáme rutině. Proč to nezměnit? Hraní rolí se hodí nejen do lesa a na počítač, ale také do postele. Zahrajte si na cizince, kteří se potkávají poprvé. Začít můžete doma stejně dobře jako například v recepci luxusního hotelu, kde se „poprvé potkáte“. A co by to bylo za role, kdybyste si k nim nepořídili i patřičný kostým? A protože všichni víme, o co jde primárně, trefou do černého bude erotický kostým.

Nebojte se ani odborné pomoci
Dalším ze zdrojů neuspokojivého sexuálního života může být i stres či další problémy jak psychického, tak fyzického rázu. Pokud už erotické prádlo na vyvolání vášně a zájmu nestačí, je na čase zvážit pomoc odborníka. Nebojte se, dnes už na vás nikdo nebude koukat skrz prsty, když s partnerkou zajdete do poradny nebo se začnete věnovat své duševní hygieně u patřičného odborníka. A věřte mi, za pár týdnů se vám překousnutí ega, které odborné péči brání, mnohonásobně vyplatí.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Sneakers Reebok

Reebok uvádí na trh očekávané sneakers Zig Kinetica, zcela novou siluetu, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o řasy

Ve starém Egyptě si barvili a zahušťovali řasy ženy i muži, a to především více

TOP CESTOVÁNÍ

Chutě jižní Moravy

Poznat chutě jižní Moravy, tradiční postupy zpracování lokálních produktů, které více

TOP GURMÁN

Dietní kuřecí maso

Hledáte vhodné, chutné a přesto dietní způsoby na přípravu kuřecího masa? více

TOP SPOLEČNOST

Jackson v Praze

V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více