Stop násilí na ženách po celém světě

Text: Prima Žena
18. března 2010 | 08:00

V rámci iniciativy bude věnováno 1,2 miliónu amerických dolarů z příspěvků nadace Avon pro ženy a z prostředků společnosti Avon Products, Inc. na financování nových neobvyklých programů, jež hledají udržitelná řešení pro zastavení těch nejhorších forem násilí ve světě: sexuálního násilí, domácího násilí a obchodování s lidmi

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Organizace Vital Voices ( www.vitalvoices.org ) a nadace Avon pro ženy (www.avonfoundation.org ) 10. 3. oznámily zahájení Globální partnerské spolupráce k zastavení násilí na ženách, nové inovační spolupráce s americkým Ministerstvem zahraničí bojující proti těm nejzávažnějším druhům násilí na ženách, která má za cíl zajistit spravedlnost pro ženy a dívky po celém světě.

Globální spolupráce proti násilí

Tato Globální partnerská spolupráce, jež má být odezvou na skutečnost, že téměř jedna miliarda žen z celého světa je během svého života postižena násilím, se soustředí na potřebu najít seriózní lokální řešení, udržitelná na základě výzkumu a vývoje, která budou zároveň motivující, vytvářená ve spolupráci a citlivá vůči dané kultuře, jež mohou tuto statistiku do značné míry změnit.

Avon proti násilí

Pro usnadnění této Globální partnerské spolupráce oznámily společnost Avon a nadace Avon pro ženy, že věnují částku ve výši 1,2 miliónu amerických dolarů ve formě daru organizaci Vital Voices, která v rámci této iniciativy spojí dohromady delegáty z 15 zemí, kterými budou vedoucí či vysoce postavení činitelé z různých sektorů – jako je podnikání, veřejná správa, vynucování práva, nevládní organizace, zábavní průmysl, školství a jiné – v úplně prvním fóru svého druhu, ve kterém budou tito delegáti sdílet své názory, navazovat spolupráci a hledat způsoby, jak překonat nelehkou kulturní realitu, jež brání v pokroku.

Organizace Vital Voices a nadace Avon pro ženy podpoří tyto delegace i poté, co se vrátí do svých domovských zemí s regionálními programy a nástroji, které budou moci použít na jednoroční bázi při implementaci akčních plánů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kabelky Ritzy Bagz

Ručně šité kožené kabelky z Evropy pro ženy, které chtějí být jedinečné, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Splate kalorie

Není žádným tajemstvím, že když chcete být ve formě, musíte si udržet více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinná dovolena

Letní dovolená je pro řadu českých rodin událostí, na kterou se těší celý rok více

TOP GURMÁN

Nealkoholická vína

Chcete si k obědu vychutnat sklenku skvělého vína, ale musíte jet zpět do práce více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní festival

Už začátkem září vypukne pátý ročník Divadelního festivalu Kutná Hora. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více