Stop násilí na ženách po celém světě

Text: Prima Žena
18. března 2010 | 08:00

V rámci iniciativy bude věnováno 1,2 miliónu amerických dolarů z příspěvků nadace Avon pro ženy a z prostředků společnosti Avon Products, Inc. na financování nových neobvyklých programů, jež hledají udržitelná řešení pro zastavení těch nejhorších forem násilí ve světě: sexuálního násilí, domácího násilí a obchodování s lidmi

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Organizace Vital Voices ( www.vitalvoices.org ) a nadace Avon pro ženy (www.avonfoundation.org ) 10. 3. oznámily zahájení Globální partnerské spolupráce k zastavení násilí na ženách, nové inovační spolupráce s americkým Ministerstvem zahraničí bojující proti těm nejzávažnějším druhům násilí na ženách, která má za cíl zajistit spravedlnost pro ženy a dívky po celém světě.

Globální spolupráce proti násilí

Tato Globální partnerská spolupráce, jež má být odezvou na skutečnost, že téměř jedna miliarda žen z celého světa je během svého života postižena násilím, se soustředí na potřebu najít seriózní lokální řešení, udržitelná na základě výzkumu a vývoje, která budou zároveň motivující, vytvářená ve spolupráci a citlivá vůči dané kultuře, jež mohou tuto statistiku do značné míry změnit.

Avon proti násilí

Pro usnadnění této Globální partnerské spolupráce oznámily společnost Avon a nadace Avon pro ženy, že věnují částku ve výši 1,2 miliónu amerických dolarů ve formě daru organizaci Vital Voices, která v rámci této iniciativy spojí dohromady delegáty z 15 zemí, kterými budou vedoucí či vysoce postavení činitelé z různých sektorů – jako je podnikání, veřejná správa, vynucování práva, nevládní organizace, zábavní průmysl, školství a jiné – v úplně prvním fóru svého druhu, ve kterém budou tito delegáti sdílet své názory, navazovat spolupráci a hledat způsoby, jak překonat nelehkou kulturní realitu, jež brání v pokroku.

Organizace Vital Voices a nadace Avon pro ženy podpoří tyto delegace i poté, co se vrátí do svých domovských zemí s regionálními programy a nástroji, které budou moci použít na jednoroční bázi při implementaci akčních plánů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Skvělé legíny

Pokud taky patříte k dámám, které nemilují podzimní plískanice a zimní mrazy, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Spring look 2019

Zjevuje se, jako by ji vyvolalo kouzlo, ožívá při jediném dotyku světla. více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

TEPfactor Slapy

Pokud v televizi sledujete pevnost Boyard a říkáte si, že byste si soutěž hrozně rádi více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více