Stop násilí na ženách po celém světě

Text: Prima Žena
18. března 2010 | 08:00

V rámci iniciativy bude věnováno 1,2 miliónu amerických dolarů z příspěvků nadace Avon pro ženy a z prostředků společnosti Avon Products, Inc. na financování nových neobvyklých programů, jež hledají udržitelná řešení pro zastavení těch nejhorších forem násilí ve světě: sexuálního násilí, domácího násilí a obchodování s lidmi

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Organizace Vital Voices ( www.vitalvoices.org ) a nadace Avon pro ženy (www.avonfoundation.org ) 10. 3. oznámily zahájení Globální partnerské spolupráce k zastavení násilí na ženách, nové inovační spolupráce s americkým Ministerstvem zahraničí bojující proti těm nejzávažnějším druhům násilí na ženách, která má za cíl zajistit spravedlnost pro ženy a dívky po celém světě.

Globální spolupráce proti násilí

Tato Globální partnerská spolupráce, jež má být odezvou na skutečnost, že téměř jedna miliarda žen z celého světa je během svého života postižena násilím, se soustředí na potřebu najít seriózní lokální řešení, udržitelná na základě výzkumu a vývoje, která budou zároveň motivující, vytvářená ve spolupráci a citlivá vůči dané kultuře, jež mohou tuto statistiku do značné míry změnit.

Avon proti násilí

Pro usnadnění této Globální partnerské spolupráce oznámily společnost Avon a nadace Avon pro ženy, že věnují částku ve výši 1,2 miliónu amerických dolarů ve formě daru organizaci Vital Voices, která v rámci této iniciativy spojí dohromady delegáty z 15 zemí, kterými budou vedoucí či vysoce postavení činitelé z různých sektorů – jako je podnikání, veřejná správa, vynucování práva, nevládní organizace, zábavní průmysl, školství a jiné – v úplně prvním fóru svého druhu, ve kterém budou tito delegáti sdílet své názory, navazovat spolupráci a hledat způsoby, jak překonat nelehkou kulturní realitu, jež brání v pokroku.

Organizace Vital Voices a nadace Avon pro ženy podpoří tyto delegace i poté, co se vrátí do svých domovských zemí s regionálními programy a nástroji, které budou moci použít na jednoroční bázi při implementaci akčních plánů.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi's® x Gorillaz

Unikátní spolupráce Levi's® a britské kapely Gorillaz, oceněné Grammy i BRIT Award více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Diagnostika pleti

L’Oréal uvádí diagnostiku pleti pomocí umělé inteligence, založenou na vědeckých více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní tipy

Osobitá atmosféra legendárního Divadla Viola na Národní třídě v centru Prahy tradičně více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více