Jak se vyhnout ponorce ve vztahu

Text: Prima Žena
30. března 2020 | 09:00

Jste s partnerem doma, abyste neriskovali nákazu koronavirem. Být spolu nonstop 24 hodin denně ale zase může ohrozit váš vztah. Přinášíme tipy, jak se v karanténě vyhnout „ponorce“.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sestavte si denní plán
Čas na práci, péče o domácnost, chvíle s partnerem a chvíle jen pro sebe. To vše byste měla během dne stihnout a nic z toho neopomíjet. Domluvte se s partnerem na časovém rozvrhu, který bude zahrnovat všechny aktivity a ten dodržujte. Pokud jste na home office, hlídejte si pracovní dobu a nevysedávejte u počítače dlouho do noci. A myslete také na sebe. Čtěte si, vzdělávejte se, cvičte a věnujte se tomu, co do vás pumpuje pozitivní energii. Získáte tak lepší sebevědomí a budete milejší i vůči partnerovi.

Bolístky z minulosti nechte spát
Aby váš vztah přežil karanténu, vyhýbejte se konfliktům. Buďte tolerantní víc než jindy, a drobné partnerovy nedostatky nekomentujte uštěpačnými poznámkami. Na pořadu dne nejsou ani výčitky a připomínky dřívějších konfliktů.

Využijte volný čas ke sblížení
Nespěcháte do práce, večer zůstáváte doma a máte dost volného času. Kdy jindy si užívat intimních chvilek než právě teď? Své touhy sdělte partnerovi přímo nebo k němu vyšlete signál, že chcete zažít žhavou noc. Oblékněte si svůdné prádlo, vychlaďte Bohemia Sekt a připravte jahody a kvalitní čokoládu. S těmito afrodiziaky, kterými se můžete vzájemně krmit, vás čeká pořádně vášnivý večer.

Těšte se na lepší zítřky
Všechno zlé jednou skončí. Doma si připomínejte, že situace je jen dočasná a pokud jste v dobré kondici, těšte se ze svého zdraví. Buďte informovaní, ale nepřehánějte to se čtením zpráv o šíření viru. Jaké bude letošní léto? To je věštění z křišťálové koule. Pokud vám ale pomalu pohasíná naděje na all inclusive dovolenou u moře, zkuste přemýšlet nad alternativou. Nezávazně brouzdejte na internetu a diskutujte o možnostech dovolené v tuzemsku. Vždyť Česko je tak krásná země!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kouzlo krajky

Kouzlu paličkované krajky jsem propadla v 15ti letech, kdy mi taje tohoto více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pleti

Nezapomeňte, že pleť nikdy nebude mladistvá a pevná, pokud jí chybí voda. více

TOP GURMÁN

Ketodieta

Každý způsob hubnutí má své výhody a rizika. Ketodieta je novým fenoménem více

TOP SPOLEČNOST

Czech Fashion week

Koncem srpna se po roce opět uskutečnil Czech Fashion week, k více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více