Když to praskne

Text: Prima Žena
13. ledna 2018 | 09:00

Vzala jste nevěrného partnera na milost? Někdy nevěra vztah zničí, ale jindy ho dokáže upevnit. Myslela jste si, že váš vztah to nikdy nepotká, ale pak zjistíte, že vám milovaný protějšek zanáší. Váš svět se zhroutí jako domeček z karet, ale život pokračuje.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Číhá na každém rohu
Nevěra byla, je a bude, ale málokdo si připouští, že by se mohla týkat i jeho. Žijete ve šťastném vztahu, tu a tam se objeví menší hádka, která se ale velmi brzy přežene. Myslíte si, že není nic, co by váš vztah ohrozilo. Pak se ale dozvíte o nevěře. V první chvíli tomu nechcete věřit, pak vaši mysl zachvátí neskutečná zloba, která se promění v neodpustitelnou zradu, pláč a zoufalství. Jak ale dál ve vztahu pokračovat a má to vůbec smysl? Tuhle otázku si musíte položit vy i váš partner. Jestliže svého činu lituje a nechce vás opustit, musíte si ujasnit, jestli jste ochotná vzít ho na milost a přes všechno se přenést. Pokud ano, nebude pro vás následující období lehké a nikdo vám nezaručí, že i přes veškerou snahu vztah zachráníte. Obnova důvěry není chvilkovou záležitostí, dokonce ani záležitostí několika týdnů. Pokud jste schopna mu uklouznutí odpustit, musíte na obnovení vztahu pracovat oba dva. Bude vás to stát hodně času a psychických sil, ale jestliže cítíte, že se láska z vašeho vztahu nevytratila, rozhodně to stojí za to.

Jak si zachovat chladnou hlavu?
Když se o nevěře dozvíte, nikdo vám nemůže vyčítat křik, pláč nebo házení věcí. Nevěra je natolik bolestivá a zraňující záležitost, že by snad ani nebylo normální, kdyby vás nechala chladnou. Ale moudřejší ustoupí a platí to i v tomto případě. Než řeknete něco, co už byste nemohla vzít nikdy zpátky, jděte raději na čerstvý vzduch utřídit si myšlenky a klidně si i zakřičte. Pokud se rozhodnete ve vztahu pokračovat, sdělte to partnerovi, ale rozhodně se neptejte na podrobnosti jeho záletu. Ty by vám ještě více ublížily. Řekněte mu, že budete potřebovat čas, abyste se s jeho zradou vyrovnala, a pokud vám to okolnosti dovolí, na několik dní odjeďte, třeba ke kamarádce, které si postěžujete a vybrečíte se u ní. Alespoň trochu se vám uleví.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Desigual

Nová kolekce Desigual Sport překvapí v sezoně jaro/léto 18 více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Chystáte se na ples?

S nastávající zimou přichází plesová sezóna a období nejrůznějších dalších významných více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Nezáleží na tom, jestli se vaše dcera chystá do školky nebo na vysokou. více

TOP GURMÁN

Marmeláda s rumem

Zavařování rozhodně nekončí poslední sklizní jahod a dokonce to ani nemusí více

TOP SPOLEČNOST

Pohled na desing

7. Ročník výběrové přehlídky pod dohledem kurátorky Ing. arch. Hany Medkové více

Aroma difuzer

Nechte doma vykvést nádherný květ a zároveň si užijte vůní čerstvých květin, více

Svetry DALE

Dale je malá vesnice u západního pobřeží Norska, obehnaná krásnými strmými horami více

Harrachov

Pokud se chystáte vyrazit si do hor odpočinout, pak je městečko na západě Krkonoš více