Muž poslední chvíle

Text: PERFECT WOMAN
7. dubna 2010 | 08:08

Opět netrpělivě stepujete v předsíni a už jistojistě víte, že pokud se váš partner během několika minut neobjeví mezi dveřmi, na oslavu narozenin svého šéfa přijdete na sto procent pozdě? A to jste ještě nestihla vyžehlit poslední průšvih s firemní poradou, na kterou jste zkrátka nemohla dorazit včas, protože slíbené hlídání dětí partner na poslední chvíli odsunul na později?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Nervozita po pěti minutách zpoždění se velmi rychle mění na desetiminutové zoufalství a po dvaceti minutách by se váš partner měl připravit na skutečný výbuch atomové bomby. Lze se vůbec takovým problémům vyhnout? Máte šanci ho předělat? A může na takové zdánlivé maličkosti zkrachovat celý vztah?

Příliš zaměstnaný

O tom, že nedochvilnost partnera je závažný problém, ví celá řada žen své. A naučit se takovou situaci efektivně řešit není jednoduché. Nejprve je třeba zvládnout zoufalství a vztek a v klidu se společně s partnerem zamyslet nad důvody jeho nedochvilnosti. Počkejte si na vhodný okamžik a buďte diplomatka.

Bez sebemenšího náznaku jízlivosti s ním zkuste promluvit, proč neustále „nestíhá“. Možná rychle zjistíte, že problém není ani tak v jeho nedbalosti, ale ve špatném načasování jednotlivých úkolů. Zkrátka si neuvědomil, že v pátek podvečer jej zastihne dopravní zácpa nebo má v zaměstnání uzávěrku.

Není pochyb, že hlavní úkol a práce na sobě čeká především vašeho partnera. Ovšem vy sama mu můžete v řadě věcí pomoci. Například tím, že oceníte, když se nezpozdí nebo naopak neuděláte scénu, pokud se mu to opět stane.

Má-li zaměstnání, které je plné neplánovaných situací, potom přichází na řadu otázka, jak jeho práci efektivně skloubit s vašimi soukromými plány. Většinou pak nezbývá než zařadit do svého časového harmonogramu i rezervu na nepředvídané události.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Eternal Italian Sun

Šaty z aktuální kolekce nové módní značky Olga Afanassieva nadchnou všechny ženy více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o zuby

Klíčem ke krásným a zdravým zubům je především pravidelná a správná dentální péče. více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinná dovolena

Letní dovolená je pro řadu českých rodin událostí, na kterou se těší celý rok více

TOP GURMÁN

Nealkoholická vína

Chcete si k obědu vychutnat sklenku skvělého vína, ale musíte jet zpět do práce více

TOP SPOLEČNOST

Stezka v oblacich

Naplánujte si pro sebe a svou rodinu prázdniny plné neobvykle strávených chvil! více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více