Nejste dost dobrá?!

Text: PERFECT WOMAN
9. dubna 2010 | 08:00

Vaše zdravé děti poslušně chodí do školy. Manžel ani po letech nezapomíná, kdy oslavujete výročí. Bydlíte ve vysněném domku se zahradou, máte dobrou práci, slušný plat a přitom pořád dost volného času. Vlastně máte všechno, co jste si kdy přála. A pořád to nestačí. Pořád se vám nedaří být šťastná.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Anebo jinak: Neustále přemýšlíte, jak být ještě lepší, jak toho dosáhnout ještě víc. Snad je to celkem přirozené, že se chce člověk stále posouvat dál, neustrnout na jednom místě. Jak kdysi prohlásil můj bratr, dnes manažer prosperující společnosti: spokojenost brání úspěchu. Jenže na druhou stranu: chcete být úspěšná, ale pořád nespokojená?!

Třicetiletá tlumočnice Karolína zná tuhle honbu za úspěchem a potažmo štěstím velmi dobře. Její věčná nespokojenost – nutno podotknout, že věcně ničím nepodložená – ji nakonec dohnala k psychologovi.

„Jak jsem mu tak vyprávěla svůj „problém“, chvílemi jsem se bála, že mě pošle rovnou za psychiatrem. No vážně, musela jsem znít jako blázen!“ směje se. Její „problém“ zněl asi takhle: Vydělávám JENOM nějakých čtyřicet tisíc měsíčně – ne že by to nestačilo, ale vím, že v mém oboru u velkých firem bych si mohla přijít i na dvojnásobek. Na druhou stranu nechci práci věnovat veškerý volný čas – už takhle po večerech překládám a nemám chvíli na sebe. Ptáte se, co vztahy? Ale ano, mám přítele už několik let a klape to fajn.

Jenže udělat mě šťastnou už nedokáže. Chodím cvičit, jím zdravě, mám pěkný byt, o víkendu si i najdu čas a zajdu do kina nebo do divadla… nevím, co víc mám udělat, aby se ten můj život zase začal žít snadněji!

Poznáváte se trochu? Věčně nespokojená – ať už s prací, svými nejbližšími nebo sama se sebou? PERFECT WOMAN vám ve třech jednoduchých krocích poradí, jak se konečně cítit perfektně!

« předchozí strana 1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kabelky Tulia

TOUS pro sezónu jaro/léto 2019 uvádí novou kolekci kabelek a koženého zboží Tulia více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Textilní maska

První textilní maska od Garnier, kterou si sami namixujete! více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní romantika

Úspěšná divadelní představení se nemusí nutně pojit pouze s velkými scénami. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více