Osud dokáže zamíchat kartami

Text: Prima Žena
10. ledna 2019 | 12:00

Tak a dost! Veronika si pomyslně dupla nožkou a vymazala ho z adresáře mobilu. Za chvíli už číslo lovila v přijaté poště. Přitom narazila na zprávu s číslem věštírny, kterou jí poslala kamarádka s dovětkem, že jí těch růžových brýlí zbaví snad už jen karty.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Veronika na něj čekala marně. Přitom jí při posledním setkání zase ujišťoval, že teď už bude všechno jinak. Nejraději by se neviděla, že opět skočila na ohranou písničku jako z červené knihovny. Doma je nešťastný, manželka je minulost, ona budoucnost…

No prosím, a zrovna na sociálních sítích objevila fotky jeho vysmáté rodinky, jak si společně užívají lyžování v Alpách. To je konec! Tohle si říkala už mnohokrát. Pak stačilo, aby přišel s kajícným výrazem a jakousi báchorkou, proč si musel hrát na šťastného manžílka a taťku roku, něžně ji objal, celičkou zlíbal a nasliboval, co chtěla slyšet. Nebyla naivní, byla zamilovaná.

Srdcové eso vyjevilo pravdu
Zkusím to! Co když se ale dozvím něco zlého? Vždyť o nic nejde! Veronice se hlavou honily protichůdné myšlenky, když zírala na mobil. Ten holomek nezavolal, kamarádky už její rozčilování, nebo hořekování nebavilo poslouchat a před svoji rodinou ženatého milence raději tajila. S někým si ale potřebovala promluvit, aby si ujasnila, co dál. Číslo věštírny si pro jistotu uložila, tak jen zmáčkla rychlou volbu.

Naprostá anonymita jí vyhovovala. Fakticky nemusela říkat vůbec nic, kartářce to prozradily rozložené mariášky. Stručně shrnula, s čím se Veronika potýká, a soustředila se na další vývoj. Srdcové eso, které symbolizuje štěstí v lásce, se ve výkladu sice objevilo, jenže u někoho úplně jiného. Jakmile dotyčného v hrubých rysech popsala, Veronice se mihla před očima sympatická tvář bývalého kolegy. Z dalšího výkladu vyplynulo, jak jí dával roztomile neohrabaným způsobem najevo, že se mu líbí, a také ji pod různými pracovními záminkami vlastně zval na rande. Najednou se jí rozsvítilo.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Symbol léta

Letní měsíce plné slunce a teplého počasí potěší asi většinu z nás. Ovšem přímé sluneční více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zdravý vzhled

Naše pokožka má přirozený vrozený kapitál chránit se a obnovovat při expozici více

TOP CESTOVÁNÍ

Villa Memories

Zážitky, společně strávený čas, radost a odpočinek - to jsou základní ingredience každého více

TOP GURMÁN

Nejlepší káva

Ochutnejte jednu z nejoceňovanějších káv na světě - přísně kontrolovanou více

TOP SPOLEČNOST

Dobročinný bazar

Tradiční dobročinný módní bazar se letos uskuteční ve středu 22. května 2019 více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více