Osud dokáže zamíchat kartami

Text: Prima Žena
10. ledna 2019 | 12:00

Tak a dost! Veronika si pomyslně dupla nožkou a vymazala ho z adresáře mobilu. Za chvíli už číslo lovila v přijaté poště. Přitom narazila na zprávu s číslem věštírny, kterou jí poslala kamarádka s dovětkem, že jí těch růžových brýlí zbaví snad už jen karty.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Veronika na něj čekala marně. Přitom jí při posledním setkání zase ujišťoval, že teď už bude všechno jinak. Nejraději by se neviděla, že opět skočila na ohranou písničku jako z červené knihovny. Doma je nešťastný, manželka je minulost, ona budoucnost…

No prosím, a zrovna na sociálních sítích objevila fotky jeho vysmáté rodinky, jak si společně užívají lyžování v Alpách. To je konec! Tohle si říkala už mnohokrát. Pak stačilo, aby přišel s kajícným výrazem a jakousi báchorkou, proč si musel hrát na šťastného manžílka a taťku roku, něžně ji objal, celičkou zlíbal a nasliboval, co chtěla slyšet. Nebyla naivní, byla zamilovaná.

Srdcové eso vyjevilo pravdu
Zkusím to! Co když se ale dozvím něco zlého? Vždyť o nic nejde! Veronice se hlavou honily protichůdné myšlenky, když zírala na mobil. Ten holomek nezavolal, kamarádky už její rozčilování, nebo hořekování nebavilo poslouchat a před svoji rodinou ženatého milence raději tajila. S někým si ale potřebovala promluvit, aby si ujasnila, co dál. Číslo věštírny si pro jistotu uložila, tak jen zmáčkla rychlou volbu.

Naprostá anonymita jí vyhovovala. Fakticky nemusela říkat vůbec nic, kartářce to prozradily rozložené mariášky. Stručně shrnula, s čím se Veronika potýká, a soustředila se na další vývoj. Srdcové eso, které symbolizuje štěstí v lásce, se ve výkladu sice objevilo, jenže u někoho úplně jiného. Jakmile dotyčného v hrubých rysech popsala, Veronice se mihla před očima sympatická tvář bývalého kolegy. Z dalšího výkladu vyplynulo, jak jí dával roztomile neohrabaným způsobem najevo, že se mu líbí, a také ji pod různými pracovními záminkami vlastně zval na rande. Najednou se jí rozsvítilo.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Design z 3D

Průsvitná vílí váza, hravé hodinky nebo náramek s kovovým leskem. Tři zdánlivě více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Prevence pro oči

První věc, kterou ráno po probuzení uděláme je, že otevřeme oči. Celý den nám více

TOP CESTOVÁNÍ

Vysněná dovolená

Češi jsou známí svou spořivostí, úspory si v Česku tvoří většina domácností. Z průzkumu více

TOP GURMÁN

Nupo One Meal

Značka Nupo je synonymem zdravého hubnutí a to již od roku 1981. více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Arch

Již potřicáté se představí stavební veletrh FOR ARCH, který od 17. do 21. září 2019 více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více