Osud dokáže zamíchat kartami

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dobrá rada stále po ruce
Než kartářka dokončila výklad karet, Veronika cítila, že ji nervozita, vztek i cosi jako beznaděj pozvolna opouštějí. Přitom si vyslechla i pár nepříjemných věcí. Jak zaslepená láskou k muži, který rodinu stejně neopustí, přehlížela zájem i city toho, kdo o ní skutečně stál. Vůbec mu nedala šanci. Uvědomila si pár dalších skutečností a ženatý milenec už jí nepřipadal jako ztělesnění dokonalosti. Našla sebe sama a zase věděla, co má a taky chce udělat.

S pořádným zpožděním odpověděla „tajnému“ ctiteli z práce na jeho textovku s milou gratulací k novému roku. Jak karty předpověděly, Jonáš zareagoval okamžitě a pozval ji na fresh džus. Věděl, že má nejraději mangový. Ona o něm nevěděla takřka nic, což hodlala napravit. A pak se uvidí… Jestli budou mít karty pravdu i v tom, poznávání bude příjemné, intenzivní a časem i hodně vzrušující. Ostatně kdykoli, ve dne v noci, může brnknout do věštírny a upřesnit si, jak se věcí mají a mít budou.

Nové kroky v novém roce
Co ke mně skutečně cítí? Rozhoupe se a konečně budeme spolu? Je to ten pravý, nebo existuje ještě někdy nějaký pravější? To bývají nejčastější otázky, s nimiž se ženy obracejí na kartářky, astrology a další osoby obdařené schopností nahlížet do budoucnosti chcete-li výjimečnou intuicí.

Nejsou to žádné čáry ani máry, nýbrž moderní forma věštění, nebo spíš věšteckého umění prověřeného staletími. Výherní čísla v loterii karty neprozradí, ale rozebrat smysl minulých událostí, zorientovat se v současnosti a odhalit, co má „osud“ za lubem tento týden, měsíc či rok, to se v tarotových, mariášových, andělských či jiných kartách vyjeví. Jde jen o to obrátit se na člověka, který v nich prokazatelně umí číst.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Giambattista Valli

Letošní oblíbená designerská kolekce značky H&M bude dílem Giambattistu Valli, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Regenerace po sportu

Sportování bezesporu patří k nejčastějším způsobům, jak si udržet zdravé tělo. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

První červencový týden tradičně patří mezi nejžádanější termíny pro odjezd více

TOP GURMÁN

Moderni kuchyně

Moderní kuchařky boří mýty ve stravování. Namísto masných pokrmů přinášejí do více

TOP SPOLEČNOST

Pohádkou to začíná…

Už jen něco málo přes měsíc zbývá do začátku Letních shakespearovských slavností více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více