Osud dokáže zamíchat kartami

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dobrá rada stále po ruce
Než kartářka dokončila výklad karet, Veronika cítila, že ji nervozita, vztek i cosi jako beznaděj pozvolna opouštějí. Přitom si vyslechla i pár nepříjemných věcí. Jak zaslepená láskou k muži, který rodinu stejně neopustí, přehlížela zájem i city toho, kdo o ní skutečně stál. Vůbec mu nedala šanci. Uvědomila si pár dalších skutečností a ženatý milenec už jí nepřipadal jako ztělesnění dokonalosti. Našla sebe sama a zase věděla, co má a taky chce udělat.

S pořádným zpožděním odpověděla „tajnému“ ctiteli z práce na jeho textovku s milou gratulací k novému roku. Jak karty předpověděly, Jonáš zareagoval okamžitě a pozval ji na fresh džus. Věděl, že má nejraději mangový. Ona o něm nevěděla takřka nic, což hodlala napravit. A pak se uvidí… Jestli budou mít karty pravdu i v tom, poznávání bude příjemné, intenzivní a časem i hodně vzrušující. Ostatně kdykoli, ve dne v noci, může brnknout do věštírny a upřesnit si, jak se věcí mají a mít budou.

Nové kroky v novém roce
Co ke mně skutečně cítí? Rozhoupe se a konečně budeme spolu? Je to ten pravý, nebo existuje ještě někdy nějaký pravější? To bývají nejčastější otázky, s nimiž se ženy obracejí na kartářky, astrology a další osoby obdařené schopností nahlížet do budoucnosti chcete-li výjimečnou intuicí.

Nejsou to žádné čáry ani máry, nýbrž moderní forma věštění, nebo spíš věšteckého umění prověřeného staletími. Výherní čísla v loterii karty neprozradí, ale rozebrat smysl minulých událostí, zorientovat se v současnosti a odhalit, co má „osud“ za lubem tento týden, měsíc či rok, to se v tarotových, mariášových, andělských či jiných kartách vyjeví. Jde jen o to obrátit se na člověka, který v nich prokazatelně umí číst.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Skvělé legíny

Pokud taky patříte k dámám, které nemilují podzimní plískanice a zimní mrazy, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Lék na nespavost

Občas se to při usínání stane každému. Převalujeme se na posteli, více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

For Decor & Home

První jarní nádech přinese už v lednu kontraktační veletrh dekorací, skla, více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více