Osud dokáže zamíchat kartami

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dobrá rada stále po ruce
Než kartářka dokončila výklad karet, Veronika cítila, že ji nervozita, vztek i cosi jako beznaděj pozvolna opouštějí. Přitom si vyslechla i pár nepříjemných věcí. Jak zaslepená láskou k muži, který rodinu stejně neopustí, přehlížela zájem i city toho, kdo o ní skutečně stál. Vůbec mu nedala šanci. Uvědomila si pár dalších skutečností a ženatý milenec už jí nepřipadal jako ztělesnění dokonalosti. Našla sebe sama a zase věděla, co má a taky chce udělat.

S pořádným zpožděním odpověděla „tajnému“ ctiteli z práce na jeho textovku s milou gratulací k novému roku. Jak karty předpověděly, Jonáš zareagoval okamžitě a pozval ji na fresh džus. Věděl, že má nejraději mangový. Ona o něm nevěděla takřka nic, což hodlala napravit. A pak se uvidí… Jestli budou mít karty pravdu i v tom, poznávání bude příjemné, intenzivní a časem i hodně vzrušující. Ostatně kdykoli, ve dne v noci, může brnknout do věštírny a upřesnit si, jak se věcí mají a mít budou.

Nové kroky v novém roce
Co ke mně skutečně cítí? Rozhoupe se a konečně budeme spolu? Je to ten pravý, nebo existuje ještě někdy nějaký pravější? To bývají nejčastější otázky, s nimiž se ženy obracejí na kartářky, astrology a další osoby obdařené schopností nahlížet do budoucnosti chcete-li výjimečnou intuicí.

Nejsou to žádné čáry ani máry, nýbrž moderní forma věštění, nebo spíš věšteckého umění prověřeného staletími. Výherní čísla v loterii karty neprozradí, ale rozebrat smysl minulých událostí, zorientovat se v současnosti a odhalit, co má „osud“ za lubem tento týden, měsíc či rok, to se v tarotových, mariášových, andělských či jiných kartách vyjeví. Jde jen o to obrátit se na člověka, který v nich prokazatelně umí číst.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Mekka šperkařů

Jedinečný šperk vznikne tehdy, když jsou splněny dvě podmínky – zlatník více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Demeter kosmetika

Na český trh přichází dieNikolai - kosmetika s 1. stupněm nejpřísnějšího certifikátu více

TOP CESTOVÁNÍ

Orfeova lyra

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, více

TOP GURMÁN

Ketonová dieta

5 mýtů o ketonové dietě podle výživové poradkyně Moniky Čermákové. více

TOP SPOLEČNOST

Veletrhy krásy

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, tedy INTERBEAUTY PRAGUE více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více