SOS při odhalení nevěry

Text: Prima Žena
4. srpna 2018 | 09:00

Myslíte si, že se vám zbořil svět. Jenže on se točí dál, A co teď – zachovat si chladnou hlavu, nebo mu rovnou sbalit kufry?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Podle odborníků je nevěrou postiženo osmdesát procent všech manželství! V tom lepším případě „pouze“ ze strany jednoho z partnerů. S nevěrou se tedy setkáváte všude kolem vás. Podlehnout ji může každý, dokonce i ten, jenž se nad takovým chováním pohoršuje. Může jít nejen o nedostačující sexuální uspokojení ve vztahu, ale i o nedostatek pozornosti, všímavosti, něžnosti, uznání, obdivu či naopak je způsobena tím, že si je partner tím druhým příliš jistý. Často muži i ženy podvádějí z nedostatku vlastní sebedůvěry. Svoje nízké sebevědomí si dohánějí tím, že si v náruči někoho nového připadají atraktivnější a žádanější.

Je to opravdu nevěra?
Máte-li podezření na nevěru, zkuste nejprve analyzovat, na kolik jsou vaše obavy relevantní. Někdy se o nevěře můžete dozvědět od anonyma. I zpráva obsahující fotku patří k nespolehlivým zdrojům informací. V dnešní době není problém udělat fotomontáž. SMS, ve kterých vás někdo upozorňuje na partnerovu nevěru, neberte příliš vážně. Je to důvod zpozornět, ale ne panikařit! Motivací pisatele je leccos, jen ne snaha vám pomoci. Nejčastěji je na pozadí závist.

Pak jsou různé indicie neboli náznaky nepřímé. Mezi ně patří pozdní příchody, hodně najetých kilometrů, neustálé ťukání zpráv a vrhání se na telefon pokaždé, když pípne, větší důraz na osobní hygienu, kupování nového oblečení, parfémů a podobně. Tyto změny v chování mohou znamenat problém, ale také nemusí, a podle toho je třeba s nimi nakládat. Nakonec tu jsou důkazy jakožto přistižení in flagranti, eventuálně spatření dvojice kráčející spolu za ruku, SMS „Miláčku, už se nemůžu dočkat.“ a tak dále. To se zpochybňuje těžko.

« předchozí strana 1 2 3 4 5

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Golfové hodinky

Správně vybrat golfové hodinky pro ženy není tak jednoduché, jako pro muže. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vlasový elixír

Hormonální výkyvy, častý stres, nedostatečná výživa, kulmování i žehlení více

TOP CESTOVÁNÍ

Boutique hotely

Krásná příroda a spousta zážitků už dnes nejsou jediným požadavkem, více

TOP GURMÁN

UGO očista

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci více

TOP SPOLEČNOST

Designové trendy

Podzimní kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více