SOS při odhalení nevěry

Text: Prima Žena
4. srpna 2018 | 09:00

Myslíte si, že se vám zbořil svět. Jenže on se točí dál, A co teď – zachovat si chladnou hlavu, nebo mu rovnou sbalit kufry?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Podle odborníků je nevěrou postiženo osmdesát procent všech manželství! V tom lepším případě „pouze“ ze strany jednoho z partnerů. S nevěrou se tedy setkáváte všude kolem vás. Podlehnout ji může každý, dokonce i ten, jenž se nad takovým chováním pohoršuje. Může jít nejen o nedostačující sexuální uspokojení ve vztahu, ale i o nedostatek pozornosti, všímavosti, něžnosti, uznání, obdivu či naopak je způsobena tím, že si je partner tím druhým příliš jistý. Často muži i ženy podvádějí z nedostatku vlastní sebedůvěry. Svoje nízké sebevědomí si dohánějí tím, že si v náruči někoho nového připadají atraktivnější a žádanější.

Je to opravdu nevěra?
Máte-li podezření na nevěru, zkuste nejprve analyzovat, na kolik jsou vaše obavy relevantní. Někdy se o nevěře můžete dozvědět od anonyma. I zpráva obsahující fotku patří k nespolehlivým zdrojům informací. V dnešní době není problém udělat fotomontáž. SMS, ve kterých vás někdo upozorňuje na partnerovu nevěru, neberte příliš vážně. Je to důvod zpozornět, ale ne panikařit! Motivací pisatele je leccos, jen ne snaha vám pomoci. Nejčastěji je na pozadí závist.

Pak jsou různé indicie neboli náznaky nepřímé. Mezi ně patří pozdní příchody, hodně najetých kilometrů, neustálé ťukání zpráv a vrhání se na telefon pokaždé, když pípne, větší důraz na osobní hygienu, kupování nového oblečení, parfémů a podobně. Tyto změny v chování mohou znamenat problém, ale také nemusí, a podle toho je třeba s nimi nakládat. Nakonec tu jsou důkazy jakožto přistižení in flagranti, eventuálně spatření dvojice kráčející spolu za ruku, SMS „Miláčku, už se nemůžu dočkat.“ a tak dále. To se zpochybňuje těžko.

« předchozí strana 1 2 3 4 5

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Giambattista Valli

Letošní oblíbená designerská kolekce značky H&M bude dílem Giambattistu Valli, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hydratece pro vlasy

Sáhněte po poslední novince z řady Fructis Hair Food, obohacené o aloe vera, více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP GURMÁN

KetoDieta

Chutnou redukční dietu, při které nemusíte hladovět, a nadbytečná kila půjdou zaručeně více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Arch

Objevte novou, chytřejší a bezpečnější budoucnost na 30. ročníku mezinárodního stavebního více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více