SOS při odhalení nevěry

Text: Prima Žena
4. srpna 2018 | 09:00

Myslíte si, že se vám zbořil svět. Jenže on se točí dál, A co teď – zachovat si chladnou hlavu, nebo mu rovnou sbalit kufry?

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Podle odborníků je nevěrou postiženo osmdesát procent všech manželství! V tom lepším případě „pouze“ ze strany jednoho z partnerů. S nevěrou se tedy setkáváte všude kolem vás. Podlehnout ji může každý, dokonce i ten, jenž se nad takovým chováním pohoršuje. Může jít nejen o nedostačující sexuální uspokojení ve vztahu, ale i o nedostatek pozornosti, všímavosti, něžnosti, uznání, obdivu či naopak je způsobena tím, že si je partner tím druhým příliš jistý. Často muži i ženy podvádějí z nedostatku vlastní sebedůvěry. Svoje nízké sebevědomí si dohánějí tím, že si v náruči někoho nového připadají atraktivnější a žádanější.

Je to opravdu nevěra?
Máte-li podezření na nevěru, zkuste nejprve analyzovat, na kolik jsou vaše obavy relevantní. Někdy se o nevěře můžete dozvědět od anonyma. I zpráva obsahující fotku patří k nespolehlivým zdrojům informací. V dnešní době není problém udělat fotomontáž. SMS, ve kterých vás někdo upozorňuje na partnerovu nevěru, neberte příliš vážně. Je to důvod zpozornět, ale ne panikařit! Motivací pisatele je leccos, jen ne snaha vám pomoci. Nejčastěji je na pozadí závist.

Pak jsou různé indicie neboli náznaky nepřímé. Mezi ně patří pozdní příchody, hodně najetých kilometrů, neustálé ťukání zpráv a vrhání se na telefon pokaždé, když pípne, větší důraz na osobní hygienu, kupování nového oblečení, parfémů a podobně. Tyto změny v chování mohou znamenat problém, ale také nemusí, a podle toho je třeba s nimi nakládat. Nakonec tu jsou důkazy jakožto přistižení in flagranti, eventuálně spatření dvojice kráčející spolu za ruku, SMS „Miláčku, už se nemůžu dočkat.“ a tak dále. To se zpochybňuje těžko.

« předchozí strana 1 2 3 4 5

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Snubní prsteny

Navštívili jste již řadu zlatnictví a prohlédli mnoho fotografií a stále jste nenašli více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vždy svěží

Je to zase tady - nepříjemné svědění, pálení a bolest v podbřišku. více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Darujte Kmotra

I v letošním roce jsme pro naše zákazníky připravily tradiční výrobky více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh FOR WOOD

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více