Blanka Vraspírová: Ženy chtějí být krásné

blanka_vraspirova_1_PZ.jpg blanka_vraspirova_2_PZ.jpg blanka_vraspirova_3_PZ.jpg blanka_vraspirova_4_PZ.jpg blanka_vraspirova_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Založila jste si i Kliniku plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem. Jaká jsou nejčastější přání vašich klientů?
Spektrum našich výkonů je velmi široký, jsou to jednak operační zákroky,  neinvazivní výkony ( nitě, výplně, botox,enzymy) a celé spektrum laserových zákroků. Provádím veškeré estetické operace obličeje – víčka, nosy, uši, facelifty. Operujeme prsa- zvětšujeme- zmenšujeme.  Častým zákrokem  jsou liposukce- odsávání tuku- Žádaným zákrokem u žen jsou operace na intimních partiích- labioplastiky, zúžení poševního vchodu po porodu, aplikace G bodu.

V předchozí době jsem dlouho pracovala s transsexuály  a operovala je, proto se věnuji  i operacím na mužském přirození. Provádíme rovněž velké abdominoplastiky -břicha po velkém váhovém  úbytku. Nedá se tedy říci, co je nejčastější přání klientů. Spíše mohu říct, které zákroky jsou na naší klinice nejčastější.  Operace horních víček u žen a mužů, operace obličeje, operace prsů- pomocí prsních implantátů. Liposukce – odsávání tuku a operace intimních partií u žen a mužů. Z neoperačních neinvazivních výkonů je to: níťový lifting – úžasná  a nebolestivá metoda s krásným efektem, výplň vrásek pomocí materiálů z kyseliny hyaluronové, eliminace vrásek botoxem a z laserových zákroků – odstraňování esteticky vadících projevů na kůži, výrůstků, bradavic, žilek a depilace

Vy ale nezůstáváte jen doma. Hodně cestujete a jezdíte na stáže v zahraničí. Co teď aktuálně hýbe světem estetické chirurgie?
Po světě jezdím ráda a často, je to můj relax a zároveň poznání a nové zkušenosti a podněty. Teď naposledy jsem byla na celosvětovém kongresu v Miami na Floridě. Spíše než nové operační techniky se ve světě  vyrábějí stále nové a bezpečnější prsní  implantáty, nové materiály do vrásek, v antiagingové materiály, omlazující přístroje a lasery. V Americe jsou dnes velmi populární gluteální ( zadečkové) implantáty, které pomalu začíná chtít i naše evropská klientela.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Plavky léta

Léto klepe na dveře a ať už jej letos trávit doma na zahradě nebo u rybníka, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Repromeda

Věk, ve kterém si páry pořizují prvního potomka, se rok od roku zvyšuje. více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více