Jaký je příběh Jolanty Kantorové?

Text: Prima Žena
3. ledna 2019 | 12:00

Vystudovala jsem farmacii a čtvrt století jsem pracovala v lékárně. Manžel, úspěšný podnikatel, vybudoval od základu farmaceutickou divizi, v jedné nejmenované české firmě. V jednu dobu jsme zjistili, že v dosavadním profesním životě potřebujeme zásadní změnu. Odešli jsme ze zaběhnutého kolotoče a rozhodli se vytvořit něco vlastního, nového, spolu. Moje šediny mi byly inspirací. Preparáty na šedivé vlasy, kromě barev na vlasy, na poličkách v obchodě chyběly. Tak vznikl nápad zaměřit se na tento segment a nabídnout něco, co by pomohlo šedivé vlasy překrýt rychle, účinně a bezpečně.

uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_1_PZ.jpg uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_2_PZ.jpg uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_3_PZ.jpg uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pro někoho jsou sice šediny ve vlasech zajímavé, pro většinu žen ale znamenají známku stáří a snaží se je pravidelně zakrývat. To byl případ i Jolanty Kantorové. Farmaceutky, která stojí za vlasovým produktem Colorwin, který nyní usnadňuje život tisíce ženám.
Dnešní uspěchaná doba klade vysoké nároky zejména na ženy. Starají se o rodiny, chodí do práce, chtějí vypadat úžasně bez rozdílu věku a na to vše mají pouze 24 hodin denně. Sama jsem v takovém zápřahu žila. Ale stres, tlak a napětí se projevují i tak, že první šediny už máte a ještě vám není ani 30 let. Přípravky Colorwin šedé vlasy zamaskují během chvilky a navíc vlasům neškodí.

Jolanto, kdy se zrodil nápad vytvořit Colorwin?
V době, kdy jsem byla unavená rutinním koloběhem, ale zároveň jsem cítila ještě dostatek energie, nápadů na něco zcela odlišného od dosavadního života.

Jak Váš podnikatelský nápad přijala rodina?
Manžel mě podpořil v úplném začátku a po roce se přidal do tandemu. Oba jsme kreativní, proto nemáme problém vymýšlet nové věci.  Manželovi jsem přenechala marketingové a obchodní záležitosti, já zabezpečuji osvětu a provozní zázemí. Děti posilují rodinný podnik v oblasti sociálních sítí a nových technologií.

Co bylo v začátcích nejtěžší?
Pro mě osobně byly počáteční nezdary velkou zkouškou a lekcí trpělivosti. Udržet si prvotní nadšení a elán a nevzdat se, když řešíte v podstatě jednu překážku za druhou, to bylo hodně náročné.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Skvělé legíny

Pokud taky patříte k dámám, které nemilují podzimní plískanice a zimní mrazy, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Liposukce

S tím jak roste zájem o zkrášlovací zákroky, přibývá klinik estetické medicíny více

TOP SEX A VZTAHY

Dejte si svůj cíl

Každý Nový rok si dáváme předsevzetí. Ale proč, když je opakovaně porušujeme? více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více