Jaký je příběh Jolanty Kantorové?

Text: Prima Žena
3. ledna 2019 | 12:00

Vystudovala jsem farmacii a čtvrt století jsem pracovala v lékárně. Manžel, úspěšný podnikatel, vybudoval od základu farmaceutickou divizi, v jedné nejmenované české firmě. V jednu dobu jsme zjistili, že v dosavadním profesním životě potřebujeme zásadní změnu. Odešli jsme ze zaběhnutého kolotoče a rozhodli se vytvořit něco vlastního, nového, spolu. Moje šediny mi byly inspirací. Preparáty na šedivé vlasy, kromě barev na vlasy, na poličkách v obchodě chyběly. Tak vznikl nápad zaměřit se na tento segment a nabídnout něco, co by pomohlo šedivé vlasy překrýt rychle, účinně a bezpečně.

uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_1_PZ.jpg uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_2_PZ.jpg uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_3_PZ.jpg uz_ji_nebavili_sedive_vlasy_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pro někoho jsou sice šediny ve vlasech zajímavé, pro většinu žen ale znamenají známku stáří a snaží se je pravidelně zakrývat. To byl případ i Jolanty Kantorové. Farmaceutky, která stojí za vlasovým produktem Colorwin, který nyní usnadňuje život tisíce ženám.
Dnešní uspěchaná doba klade vysoké nároky zejména na ženy. Starají se o rodiny, chodí do práce, chtějí vypadat úžasně bez rozdílu věku a na to vše mají pouze 24 hodin denně. Sama jsem v takovém zápřahu žila. Ale stres, tlak a napětí se projevují i tak, že první šediny už máte a ještě vám není ani 30 let. Přípravky Colorwin šedé vlasy zamaskují během chvilky a navíc vlasům neškodí.

Jolanto, kdy se zrodil nápad vytvořit Colorwin?
V době, kdy jsem byla unavená rutinním koloběhem, ale zároveň jsem cítila ještě dostatek energie, nápadů na něco zcela odlišného od dosavadního života.

Jak Váš podnikatelský nápad přijala rodina?
Manžel mě podpořil v úplném začátku a po roce se přidal do tandemu. Oba jsme kreativní, proto nemáme problém vymýšlet nové věci.  Manželovi jsem přenechala marketingové a obchodní záležitosti, já zabezpečuji osvětu a provozní zázemí. Děti posilují rodinný podnik v oblasti sociálních sítí a nových technologií.

Co bylo v začátcích nejtěžší?
Pro mě osobně byly počáteční nezdary velkou zkouškou a lekcí trpělivosti. Udržet si prvotní nadšení a elán a nevzdat se, když řešíte v podstatě jednu překážku za druhou, to bylo hodně náročné.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Udržitelné materiály

Slovo udržitelnost se objevuje snad ve všech odvětvích průmyslu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Dokonalé čistění

Při sportu je lepší zapomenout na make-up a zaměřit se hlavně na dokonalé více

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více