Jitka Klett

Text: Prima Žena
28. listopadu 2019 | 09:00

Majitelka, zakladatelka a hlavní módní návrhářka v jedné osobě. To vše ztělesňuje Jitka Klett, známá doma i v zahraničí. Bezmála 25 let přináší ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. Od roku 1994 Jitka Klett poskytuje ženám v jejích modelech nezaměnitelný komfort a jedinečnost.

jitka_klett_1_PZ.jpg jitka_klett_2_PZ.jpg jitka_klett_3_PZ.jpg jitka_klett_4_PZ.jpg jitka_klett_5_PZ.jpg
jitka_klett_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dodává pocit jistoty, že oděv a styl vytvořený profesionálním týmem úspěšné návrhářky, její klientky nezradí. Už od svých začátků Jitka Klett klade ve svojí tvorbě důraz na používání prémiových přírodních materiálů jako jsou hedvábí, vlna, kašmír, bavlna a len v té nejvyšší kvalitě, kterou nachází pro své klientky na celém světě. I díky tomuto profesionálnímu přístupu získala světové uznání po celém světě. Například ve Francii, Anglii, Spojených arabských emirátech, New Yorku, Indii, Turecku, Rusku, Kypru, Rumunsku, nebo i v Číně. V těchto zemích pravidelně představuje svoji tvorbu a reprezentuje tak ve světě česko-slovenskou módní scénu.

Jitka Klett dnes zastupuje dvě linie:
Jitka Klett Couture je postavena na dlouholeté a pevně zakořeněné tradici ve vytváření exkluzivních, jedinečných a originálních modelů z nejkvalitnějších materiálů z nejexotičtějších koutů světa. Modely Jitka Klett Couture vznikají speciálně na míru v exkluzivních módních ateliérech v historickém centru Prahy v Haštalské ulici 9 a v centru Košic na Mlýnské ulici 22. Na místě, kde se návštěva stane nezapomenutelným zážitkem, si můžete dohodnut soukromou konzultaci s Jitkou Klett a zažít, jak se v příjemném prostředí jedinečně prolíná nejnovější móda s elegancí, ženskostí a nejvyšší kvalitou.

JK Klett je známa svými Ready to Wear kolekcemi, které jsou představovány dvakrát ročně, Jaro/Léto a Podzim/ Zima, na módních týdnech po celém světě od Prahy přes Dubaj až po New York. Její kolekce jsou typické nadčasovými modely tvořenými z látek s originálními potisky, které jsou vyrobeny vždy v limitované edici. JK Klett je v současnosti dostupná na dvou prestižních adresách v hlavním městě Praze, ve Slovanském domě, Na Příkopě 22 a v Pražském Premium Outlet Mall Prague Airport, Ke Kopanině 421, jakož i v Designer Concept Store ve francouzském Nice, v Dubaji či na vlastním on-line shopu na www.jitkaklett.com
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Rodina v teple

Obchod Fell Shop, výhradní dovozce tradiční rakouské značky kožešinových výrobků více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bělení zubů

Bílé zuby jsou pro mnohé symbolem toho, že o sebe pečujeme. Navíc zářivý více

TOP SEX A VZTAHY

Dieta ve vztahu

Ve vztahu se běžně podporujeme, pomáháme si a sdílíme dobré i špatné. více

TOP CESTOVÁNÍ

Společné zážitky

Ten nejlepší dárek je dobře strávený společný čas. Užijte si se svými blízkými více

TOP GURMÁN

Rýžové chipsy

Rýžové chipsy jsou skvělým způsobem, jak ukojit malý dopolední nebo odpolední hlad více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více