Kvantování aneb Život v kvantovém poli

Text: Prima Žena
28. října 2020 | 09:00

Alena Camplíková vždy tíhla k podpoře a pomoci ostatním. Nejprve si vybrala směr zdravotní sestry. Systém zdravotnictví však pro ní nebyl vyhovující a jak už to občas bývá, vydala se úplně jiným směr. Na manažerském postu jakoby „pozapoměla“ kým opravdu je a bez zjevné příčiny si prošla vážnými nemocemi. V tu chvíli jí nezbylo nic jiného než se probudit. Vytvořila tak projekt Kvantuj.cz, kdy s uvědoměním si své autentické cesty neduhy odešly.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Aleno, jak se změnil tvůj život, když jsi začala s kvantováním? Později se také připojilo Reconectivní léčení nebo Channeling. Vnímáš s každou metodou postupy?
Kvantování mi přineslo v první řadě zdraví a ruku v ruce s tím zjednodušení života a to na všech úrovních. Postupy určitě vnímám, ale není to jen otázkou nových metod, ale i osobního rozvoje. Když se totiž vydáte na tuto cestu, vždy se Vám otevírají další a další brány, které Vás jednoduše mění, respektive mění Vám úhel pohledu a tím i kvalitu života.

Aktuálně jsi otevřela Kvantovou Akademii – trimestrální živý on-line kurz . Co se v něm lidé mohou naučit? Je to propojení všech technik?
Nedá se říct, že je to propojení jakýchkoli technik. Kvantová Akademie ke mně přišla z kvantového pole, tedy energetického pole jako systém učení, díky kterému se mohou lidé uzdravit a to nejen na fyzické úrovni. Účastníci se tedy učí jak být zdraví, šťastní, vitální, ale také jak tvořit v radosti a to bez ohledu na to, v jaké životní situaci se nachází.

Pro koho je Kvantová Akademie?
Kvantová Akademie je škola, jež umožňuje přenos informací, probouzení a rozšiřování schopností a výuku naších (zapomenutých) dovedností. Je tedy pro všechny, kteří se chtějí probudit, něco změnit  nebo dát svému životu jiný (nový) směr. Omezení tedy neexistují. Otázkou spíše je, zda něco změnit ve svých životech chceme a zda chceme nechat za sebou to staré a nefunkční.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Jsem žena

Vzdělávací a charitativní projekt Jsem žena, jsem bohyně, který měl více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Operace nosu

Ne nadarmo se říká, že nos zaujímá mezi kosmetickými vadami výjimečné více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP CESTOVÁNÍ

Co je to glamping?

Už jste se s tímto novým pojmem setkali a nevěděli, co vlastně znamená? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více