Luxusní biokosmetika Petry Drvoštěpové

drvostepova_petra_1_PZ.jpg drvostepova_petra_2_PZ.jpg drvostepova_petra_3_PZ.jpg drvostepova_petra_4_PZ.jpg drvostepova_petra_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V čem konkrétně se liší Yage Organics od ostatních přírodních kosmetických značek?
V mnoha věcech. Používáme sofistikovaný korejský systém péče. Dvojfázové mytí nejprve olejovým odličovačem a pak jemným pěnovým gelem na bázi aromaterapie. Nemáme standardní krém. Standardní krém obsahuje okolo 80% vody. My se snažíme používat co největší množství pleti prospěšných aktivních látek a vodu nahrazujeme květinovými hydroláty. Máme hydratační esenci, sérum a pleťový olej. Tato aktivní trojka obsahuje až 100 % aktivních látek a mnoho patentovaných aktivních ingrediencí, které zajistí pestrou potravu pro pleť. Učíme pleť vyrábět si vlastní kolagen, aby pleť byla krásná a zdravá, i když účinek krému již opadne. Používáme nejmodernější poznatky v biotechnologii a pracujeme se špičkovými, světovými patentovanými ingrediencemi. To, co nebylo před pár lety v přírodní kosmetice myslitelné, se teď stává skutečností.

Proč jste kosmetiku pojmenovala zvláštním slovem Yage? Jaký má význam?
Yage je psychadelický nápoj, který popíjí šamani při nočních ceremoniálech v Amazonii, aby navázali komunikaci s vesmírem a přírodou a našli odpovědi na své otázky. Když to trochu zjednoduším, tak by se dalo říct, že yage vede náčelníka kmene tím správným směrem. Yage jsem si zvolila jako symbol a jméno značky, protože čerpám mnoho ingrediencí právě z Amazonie, kterou jsem procestovala a ohromila mě její nespoutaná krása a nekonečná studnice přírodních léčivých bylin, které stále čekají na objevení. Ale hlavně i pro určitou symboliku, kterou v sobě skrývá. To, co znamená yage pro šamany, znamená i pro mne a mou kosmetiku. Pochopila jsem, co je pro mne správná cesta a ráda bych tyto poznatky předala dále a vedla lidi ke zdravé, čisté, přírodní a účinné péči.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Pandora 2021

Pandora uvedla svou dvanáctou limitovanou edici, sběratelské přívěsky více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Krásný zadek

Pevné hýžďové svaly jsou nejen centrem pozornosti, ale také známkou zdraví. více

TOP SEX A VZTAHY

Co je štěstí?

V životě to ani jinak nejde. Čekají nás náročné SCHŮZKY s klienty, AKTIVITY, více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní království

Zasněžená Dolní Morava má otevřené brány pro milovníky jiskřivě bílých výhledů více

TOP GURMÁN

Florian Active+

Společnost Olma nasadila do boje za štíhlé postavy novinku více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více