Madonna pro Vuittona

Text: (ed)
17. prosince 2008 | 14:32

Zima sotva zaklepala na vrata, a značka Louis Vuitton už má jasno, co bude za půl roku. Hvězdou nové reklamní kampaně společnosti se v sezóně jaro/léto 2009 stane superstar Madonna.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V tom, kdo by měl ztělesnit ducha nové sezóny, měl Marc Jacobs z Louis Vuitton přesnou představu již po letočním úspěšném předvedení kolekce ready-to-wear 2009.

„Chtěl jsem, aby kampaň byla velmi odvážná a zároveň smyslná a plná atmosféry. Hledali jsme někoho, kdo by sofistikovaným způsobem ztělesnil všechny tyto polohy najednou – potřebovali jsme tu nejdokonalejší umělkyni – a pro mne to je Madonna,“ uvedl Marc Jacobs.

Jiskřivá chemie

Kultovní popová hvězda zapózovala svému dlouholetému tvůrčímu partnerovi, fotografovi Stevenu Meiselovi. Je to poprvé, co tento vlivný módní fotograf nafotil kampaň pro značku Louis Vuitton.

Chemie mezi oběma osobnosti byla patrná. Na sépiově hnědé scéně připomínající pařížskou kavárnu 40. let se zinkovým barem, židlemi z ohýbaného dřeva a v oblacích dýmu se Madonna přizpůsobovala Jacobsově vizi typické Pařížanky, ale také ji měnila, když zaujímala provokativní pózy v sexy sukýnkách, na nohou sandály v etnickém stylu a s masivními náramky kolem zápěstí.

Léto už v únoru

„Jsme velmi rádi, že Madonna je hvězdou naší nové módní kampaně. Ty fotografie jsou dokonalé a jejich mnohovrstevná obraznost naprosto přesně vystihuje kouzlo naší přehlídky,“  dodává Antoine Arnault, šéf komunikace značky Louis Vuitton.

Reklamní kampaň jaro/léto 2009 značky Louis Vuitton se začne objevovat v únorových vydáních magazínů na celém světě. Na prvních zveřejněných snímcích Madonna předvádí kabelky Kalahari v provedení z plátna a vytlačované kůže Monogram.

Foto: Steven Meisel

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Plavky léta

Léto klepe na dveře a ať už jej letos trávit doma na zahradě nebo u rybníka, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Opalovací krémy

To, že se máme chránit v létě SPF krémy je pro většinu z nás samozřejmostí. více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více