Mariánskolázeňský pramen vědomostí

Text: Prima Žena
28. března 2021 | 09:00

Slavné lázně oděné přírodou Slavkovského lesa se mohou pochlubit nejen přírodními léčivými zdroji, ale také vynikajícími lékaři. Mezi nimi svou erudicí a mnohaletými zkušenostmi doslova září emeritní primář MUDr. Pavel Knára.

marianskolazensky_pramen_PZ.jpg pramen_zdravi_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lékař, jehož jméno je pokaždé zárukou cenných rad a názorů, se specializuje na interní lékařství, fyziatrii, léčebnou rehabilitaci a balneologii. Do Léčebných lázní Mariánských Lázní a.s. nastoupil MUDr. Pavel Knára jako lékař s dvěma atestacemi z vnitřního lékařství a z FBLR už v roce 1976. Postupně prošel několika různými funkcemi, až do pozice primáře 5* hotelu Nové Lázně. V současné době pracuje jako emeritní primář hotelu Nové Lázně.

Za dobu jeho praxe mu ordinací prošlo více než 40 000 pacientů z celého světa. Svoje profesionální zkušenosti a erudici v současnosti využívá též jako odborný lékařský poradce. Spolupracuje s řadou odborných společností, mimo jiné i s Českou lékařskou akademií.

Jeho přednášky jsou vyhledávanými zdroji nových či dávno pozapomenutých informací. Svědčí o tom jejich úctyhodný počet: 1 500! Přibývají však další, které se neomezují jen na přednášení v češtině, ale také v německém, ruském a anglickém jazyce. Opakovaně s nimi vystoupil v Německu, Rusku, v Irsku, Anglii, Kuvajtu, Kazachstánu, Maďarsku nebo v Litvě.

Přirozenou autoritu a milé vystupování MUDr. Pavla Knáry si oblíbila také média. S jeho podnětnými názory se mohli setkat diváci více než 30 televizí světa, např. na Discovery Chanel, ARD, SAT1, TV Ural a v dalších.

Vyhledávané jsou rovněž jeho publikace: Minerální vody v Mariánských Lázních, Jak jsem potkal lidi, Slavní návštěvníci Mariánských Lázní nebo kniha, na které se podílel jako spoluautor: Medicína přírodních a léčivých zdrojů

O tom, že MUDr. Pavel Knára je inspirativní zárukou odbornosti, vypovídají nakonec také mnohá ocenění: Zdravotník roku 2019 v Karlovarském kraji, Držitel stříbrné medaile Edwarda VII., Držitel ocenění asociace lázeňství a ČR za celoživotní přínos balneologii a viceprezident lékařské asociace Danubius Hotels Group v letech 2000–2015.
www.ensanahotels.com
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Trendy obočí

Baby Brows, tak se jmenuje nejnovější trend v úpravě obočí. více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Chipsy. Málokdo jim dokáže odolat. Problém je v tom, že ty běžné, vyrobené více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více