Perfect Academy - permanentní make-up

Text: Prima Žena
27. dubna 2020 | 09:00

Být neustále upravená je snem mnoha žen, které čím dál častěji využívají možnost permanentního make-upu. Ten, je-li proveden skutečným profesionálem, pomůže tohoto snu alespoň částečně dosáhnout.

perfect_academi_1_PZ.jpg perfect_academi_2_PZ.jpg perfect_academi_3_PZ.jpg perfect_academi_4_PZ.jpg perfect_academi_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Právě proto se Lucie Kunzová rozhodla založit jedinečný institut krásy Perfect Academy a předávat dál své znalosti a zkušenosti v oboru permanentního make-upu a microbladingu.

“Přestože jsem absolvovala několik kurzů v Čechách, měla jsem stále pocit, že mi nikdo nedokáže odpovědět na všechny mé otázky, a proto jsem se rozhodla čerpat informace v zahraničí. V Perfect Academy neslibujeme zázraky na počkání, námi proškolené kosmetičky za sebou mají stovky hodin teorie a praxe,” říká. Sama se tak svou precizní prací a neustálým zdokonalováním zařadila mezi absolutní špičku v České republice, a přestože sídlí v Hradci Králové, učit se od ní neváhají přijet kosmetičky z celého Česka i Slovenska.

Ambice Lucii Kunzové rozhodně nechybí a svůj institut chce posouvat na další úrovně, nyní například nabízí nově také online školení. “V České republice mi opravdu chybí akademie na světové úrovni, která je nezávislá a umí poradit, které značky jsou dobré a které ne. Chceme být PERFEKTNÍ - pro nás, i pro vás. Každá si zaslouží dostat za své peníze kvalitu, laskavost, vstřícnost, ochotu a dlouhodobou péči. Jedině tak můžeme společně růst a vytvořit si vzájemné pouto jak s klientkami, tak s našimi absolventkami. Proto máme v logu prsteny, které toto pouto stvrzují.”

Perfect Academy nabízí kurzy permanentního make-upu a microbladingu. O velké profesionalitě svědčí i jedinečné online kurzy, které je možné absolvovat z domova.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zpět do kondice

Dlouhodobé trvání omezeného zákazu vycházení a nedostupnost většiny více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

Stezka v oblacích

K tisícimetrovým vrcholkům nejkrásnějšího pohoří Králického Sněžníku přidala více

TOP GURMÁN

Víno a ryby

Grilovat a udit se dá i doma. Máme pro vás 3 tipy na vína z vinařství více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více