Design Shaker nabídne mix designu

Text: Prima Žena
19. února 2020 | 09:00

Devátý ročník veletrhu DESIGN SHAKER se uskuteční ve dnech 26. až 29. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Výběrová přehlídka zaštítěná kurátorem přiblíží nové trendy z oblasti interiérového designu, ikonické výrobky, renomované značky i méně známé firmy a designéry. Díky souběhu dalších veletrhů – FOR INTERIOR, FOR HABITAT, FOR GARDEN, přehlídka nabídne průřez celým oborem týkající se bydlení.

desing_shaker_2020_1_PZ.jpg desing_shaker_2020_2_PZ.jpg desing_shaker_2020_3_PZ.jpg desing_shaker_2020_4_PZ.jpg desing_shaker_2020_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cílem veletrhu DESIGN SHAKER je prezentovat veřejnosti současné interiérové trendy a zároveň vytvořit platformu pro setkání tvůrců z oboru – designérů, interiérových architektů a výrobců.  Letošní ročník je opět kurátorovaný, návštěvníkům budou představeny produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem. Odborné přednášky, představení výrobců i samostatných designérů

V průběhu celé akce se bude konat doprovodný program, v rámci DESIGN MEDIA CAFÉ budou představeni osobnosti české i zahraniční designerské scény, proběhne zde několik odborných přednášek a praktických workshopů, návštěvníci se budou moct zapojit také do diskuze s odborníky. To vše v příjemné atmosféře ostatních příznivců designu a architektury, třeba nad šálkem dobré kávy.

Veletrh obsahuje dvě sekce, tou hlavní je Big Deal, kde prezentuje výběr českých výrobců a prezentaci nejznámějších zahraničních značek a distributorů. Další sekcí je Fresh Space, kde se představí především designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami.

Inspirace pro bydlení – ukázkové interiéry navržené týmem designérů

V letošním roce je součástí akce doprovodný program s názvem INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Pět interiérů představí různé typy řešení, bude možné si vše projít a podrobně  se seznámit s detaily. Expozice poskytnou rady a tipy pro výběr vhodných materiálů a jejich použití, ale i psychologické působení barevné kompozice. Kromě designu je zdůrazněna důležitost praktičnosti, v části kuchyní to je například ukázka jednoduché manipulace díky vhodnému kování. Předváděcí prostor těchto ukázkových interiérů byl navržený týmem odborníků v čele s interiérovou designérkou a poradkyní Ing. Ivou Bastlovou.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Udržitelné materiály

Slovo udržitelnost se objevuje snad ve všech odvětvích průmyslu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oplálená a zdravá

Fakt, že nadměrné opalování je zdraví škodlivé, je poměrné známý. více

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více