EtikButik u Náplavky

Text: Prima Žena
1. září 2019 | 09:00

EtikButik, obchod s etickou módou a veganskou obuví na začátku srpna otevřel v nových prostorách poblíž pražské Náplavky. Butik slouží jako showroom a jako výdejní místo e-shopu etikbutik.cz, zároveň zde jsou k zakoupení aktuální kolekce férových značek jako ArmedAngels, SKFK, Dedicated, Mata Traders, PAALA, Matt and Nat, Wills Vegan Shoes a NAE Vegan Shoes.

etinikbutik_1_PZ.jpg etinikbutik_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„EtikButik je alternativou k masovému textilnímu průmyslu a zahrnuje etiku vůči lidem, planetě i zvířatům. Jako spotřebitelé máme moc hlasovat za férovější a ohleduplnější přítomnost a udržitelnou budoucnost, a to právě tím, jaké produkty nakupujeme,” vysvětluje svoji motivaci k otevření prvního veganského a etického obchodu s módou v Praze Oľga Garajová.

V EtikButiku nenajdete žádné živočišné materiály. Koupit tu můžete dámské, pánské i dětské oblečení a boty vyráběné za férových podmínek a z udržitelných materiálů, jako je biobavlna, recyklované PET lahve a pneumatiky, ananasové listy nebo korek. Kromě oblečení a doplňků nabízí EtikButik také vybrané produkty pro bezobalovou domácnost a přírodní kosmetiku.

Na začátku srpna 2019 otevřel EtikButik na nové adrese Rašínovo nábřeží 54, Praha 2. Otevřeno je od pondělí do pátku od 12 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin. „Těšíme se, že nové prostory přilákají do EtikButiku nové zákazníky, ať už to jsou návštěvníci Prahy nebo Pražané, kteří chodí na Náplavku třeba na sobotní farmářské trhy,” dodává Oľga Garajová.

O EtikButik.cz
EtikButik.cz je e-shop s výdejnou a showroomem v Praze, který nabízí stylové a cenově dostupné oblečení od etických a udržitelných značek, vybrané kousky českých designérů a veganskou obuv a doplňky. V nově otevřeném butiku na Rašínově nábřeží najdete vždy aktuální limitovanou sezónní kolekci férové značky ArmedAngels, SKFK, Dedicated, PAALA, Mata Traders a sezónní nabídku veganských bot značek Wills Vegan Shoes a NAE Vegan Shoes. “Etika je pro mě na prvním místě a osobně ji chápu jak směrem k lidem, tak ke zvířatům. Jako spotřebitelé máme moc hlasovat za férovější a ohleduplnější přítomnost a udržitelnou budoucnost, a to právě tím, jaké produkty nakupujeme,” říká Olga Garajová, zakladatelka EtikButiku.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi´s Tailor shop

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zubní péče

Georganics představuje jedinečnou přírodní péči o zuby a dutinu ústní více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více