EtikButik u Náplavky

Text: Prima Žena
1. září 2019 | 09:00

EtikButik, obchod s etickou módou a veganskou obuví na začátku srpna otevřel v nových prostorách poblíž pražské Náplavky. Butik slouží jako showroom a jako výdejní místo e-shopu etikbutik.cz, zároveň zde jsou k zakoupení aktuální kolekce férových značek jako ArmedAngels, SKFK, Dedicated, Mata Traders, PAALA, Matt and Nat, Wills Vegan Shoes a NAE Vegan Shoes.

etinikbutik_1_PZ.jpg etinikbutik_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„EtikButik je alternativou k masovému textilnímu průmyslu a zahrnuje etiku vůči lidem, planetě i zvířatům. Jako spotřebitelé máme moc hlasovat za férovější a ohleduplnější přítomnost a udržitelnou budoucnost, a to právě tím, jaké produkty nakupujeme,” vysvětluje svoji motivaci k otevření prvního veganského a etického obchodu s módou v Praze Oľga Garajová.

V EtikButiku nenajdete žádné živočišné materiály. Koupit tu můžete dámské, pánské i dětské oblečení a boty vyráběné za férových podmínek a z udržitelných materiálů, jako je biobavlna, recyklované PET lahve a pneumatiky, ananasové listy nebo korek. Kromě oblečení a doplňků nabízí EtikButik také vybrané produkty pro bezobalovou domácnost a přírodní kosmetiku.

Na začátku srpna 2019 otevřel EtikButik na nové adrese Rašínovo nábřeží 54, Praha 2. Otevřeno je od pondělí do pátku od 12 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 15 hodin. „Těšíme se, že nové prostory přilákají do EtikButiku nové zákazníky, ať už to jsou návštěvníci Prahy nebo Pražané, kteří chodí na Náplavku třeba na sobotní farmářské trhy,” dodává Oľga Garajová.

O EtikButik.cz
EtikButik.cz je e-shop s výdejnou a showroomem v Praze, který nabízí stylové a cenově dostupné oblečení od etických a udržitelných značek, vybrané kousky českých designérů a veganskou obuv a doplňky. V nově otevřeném butiku na Rašínově nábřeží najdete vždy aktuální limitovanou sezónní kolekci férové značky ArmedAngels, SKFK, Dedicated, PAALA, Mata Traders a sezónní nabídku veganských bot značek Wills Vegan Shoes a NAE Vegan Shoes. “Etika je pro mě na prvním místě a osobně ji chápu jak směrem k lidem, tak ke zvířatům. Jako spotřebitelé máme moc hlasovat za férovější a ohleduplnější přítomnost a udržitelnou budoucnost, a to právě tím, jaké produkty nakupujeme,” říká Olga Garajová, zakladatelka EtikButiku.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zvířecí vzory

Extravagantní, sexy, módní, ale i smyslná a osobitá. To je žena, která hazarduje více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mechanický peeling

Máte pocit, že pro svou pleť děláte maximum, ale akné se ne a ne zbavit? více

TOP SEX A VZTAHY

Sex a ženy

Přestože sex na jednu noc již někdy prožilo zhruba 66 % lidí, obzvláště více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená jinak

Zpomalte a vychutnejte si zimní sezónu tak trochu jinak uprostřed volné přírody více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více