Galerie La Femme

Text: Prima Žena
12. října 2018 | 15:00

Vystavuje obrazy, grafiky a sochy českých umělců jak zvučných jmen, tak mladé generace. Návštěvník má velkou šanci, že v široké nabídce uměleckých děl najde to pravé dílo pro svůj domov či kancelář, a zároveň tak investuje do kvalitního umění.

galerie_la_femme_PZ.jpg galerie_la_femme_1_PZ.jpg galerie_la_femme_2_PZ.jpg galerie_la_femme_3_PZ.jpg galerie_la_femme_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Galerie La Femme je však víc než obchod s uměním. Od roku 2000, kdy vznikla, organizuje kvalitní výstavy jak na své domovské adrese v Bílkově ulici, tak na dalších místech po České Republice, ale i ve světě. Stojí za četnými mezinárodními projekty, výtvarnými sympozii a také vytvořila projekt Domácí úkoly.
 
Podzimní výstavy:

První republika - oslavy 100. výročí | 1.9. – 28.10.2018
Výstava uspořádaná ke 100. výročí založení republiky. Jedná se o další zadání našeho projektu Domácí úkoly, tématem se stala První republika. Období, ke kterému se vracíme s nostalgií, pohlížíme na něj jako na dobu elegance, velkých filmových hvězd, krásné literatury a jejích autorů a vidíme výraznou osobnost Tomáše Garrigua Masaryka. Téma vlastenecké, které umělci ztvárnili s velkou chutí a vznikly tak nádherné obrazy.
 
Eva Mansfeldová – Obrazy | 11. – 23. 11. 2018
Eva Mansfeldová (1950 – 2016) vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Aloise Fišárka. Je nejvýraznější představitelkou české variace konkrétního umění a svým způsobem i op artu. Její originální výtvarný projev je založen na vztazích mezi geometrickými tvary a barvou, jež nanáší na plátna přímo z tuby, čímž je téměř vyloučen tah štětce. I proto je její výtvarný rukopis velmi specifický a plný energie. Eva Mansfeldová měla řadu samostatných i kolektivních výstav doma i v zahraničí.
 
www.glf.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Kolekce Reserved

Nejnovější denim kolekce značky Reserved se veze na vlně melancholie více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Textilní maska

První textilní maska od Garnier, kterou si sami namixujete! více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více