Interiér od M. Wanderse pro HALADA

Text: Prima Žena
22. října 2019 | 15:00

Světový designer Marcel Wanders navrhl koncept interiéru pro luxusní multibrandové klenotnictví HALADA.

wanderse_1_PZ.jpg wanderse_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„V interiéru klenotnictví bylo naším cílem vytvořit co nejvíce smyslové prostředí. Chceme, aby lidé, kteří vstoupí, zapomněli na sebe a užívali si jedno magické překvapením za druhým,“ říká designer světového formátu Marcel Wanders. Ve světě designu je kouzelníkem s barvami, materiály a nevšedností. Od roku 1996, kdy Marcel Wanders ohromil svět tzv. „zauzlovaným křeslem“ (Knotted Chair), jeho nápady očarovaly všechny od katarské Dohy až po Miami na Floridě. Holandské studio Marcel Wanders přináší do Čech svůj jedinečný světový design, a to v podobě interiéru pro klenotnictví HALADA.

Za návrhy studia Marcel Wanders nehledejte funkční holandský design, ale kouzlo bez hranic, které v současném moři designu najdete jen málokde, a to nemluvě o prostorách českých butiků.  „Oslovili jsme několik českých i slovenských designerů, ale jejich návrhy neodpovídali naší představě. Vše nakonec rozhodla návštěva milánského veletrhu s designem, kde nás expozice Marcela Wanderse uchvátila,“ říká obchodní ředitelka klenotnictví HALADA Andrea Beranová a dodává, „spolupráce s designerem světového formátu je krásná a náročná zároveň. Vše je vytvářeno na míru. Největší problém byl sehnat řemeslníky, kteří splní vysoké nároky na kvalitu a funkčnost a zároveň splní bezpečnostní systémy vitrín bez narušení jejich estetického vzhledu.“

V celém prostoru se hosté setkávají s ikonickou květinovou stěnou typickou pro toto studio. Je to svůdná tapeta, která odhaluje kultovní mnohobarevnou květinovou kytici, slavnostní koberec s geometrickým vzorem inspirovaný kosočtvercovým řezem s jiskrou a klasický luxusní nábytek. Součástí nábytku jsou skleněné vitrínové skříně, které jsou rozmístěny po celé ploše. Každá část interiéru obsahuje ozdobné detaily, které přidávají další překvapení. Ve všech těchto případech jsou samy o sobě jiskřivé diamanty skrytými poklady, které lze nalézt a prohlédnout po cestě za osobní krásou.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Coop Porto Alegre

K Vánocům patří dobré skutky. Levi Strauss & Co. proto připravila limitovanou kolekci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Blond vlasy

Blond vlasy jsou v kurzu. Ženy se světlou kšticí jsou u mužů stále žádanější více

TOP SEX A VZTAHY

Trans komunita

Spolek Transparent, který pomáhá trans osobám při jejich začleňování do společnosti, více

TOP CESTOVÁNÍ

Vánoční Evropa

Ano, mnohé vánoční trhy začínají v evropských metropolích už v půlce listopadu. více

TOP GURMÁN

Vánoční cukroví

Tak zase po roce vyndáme formičky a pustíme se do pečení vánočního cukroví více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více