Kam na Valentýna? Do TEPfactoru!

Text: Prima Žena
24. ledna 2019 | 09:00

Romantická valentýnská večeře při svíčkách je už dávno pasé. Prožijte se svou drahou polovičkou Valentýna trochu jinak. Koho by bavilo dlouhé hledění do očí toho druhého, sezení v přeplněné restauraci v šatech či saku, pro toho zřejmě tenhle valentýnský tip nebude.

kam_na_valentyna_1_PZ.png kam_na_valentyna_2_PZ.png kam_na_valentyna_3_PZ.png

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 Za to pro ty, kteří se nebojí pojmout Valentýna trochu „sportovně“ a prověřit svůj vztah zábavnou formou, máme skvělou nabídku. Valentýnská párová výzva. Tvrzení, že na vodě nejlépe prověříte váš vztah je už dávno překonáno. Při plnění 25 originálních úkolů se nevyhnete vzájemné spolupráci a komunikaci.  Sdílet spolu zápal pro hru a radost z výhry je pro každý vztah přínosem.  Během plnění úkolů zjistíte, jakou mírou trpělivosti je váš miláček obdařen, jak je na tom s fyzičkou i logickým uvažováním. Podá vám pomocnou ruku, podrží na překážce nebo jede na vlastní triko? Dokončíte párovou výzvu s úsměvem na tváři a s vědomím, že jste si vybrali dobře? Přijďte to zkusit, vždyť jde hlavně o to, se skvěle pobavit.

Co vás čeká a nemine. Před vstupem do tajuplné jeskyně obdržíte herní čip, který slouží jako klíč k jednotlivým komnatám s úkoly. Čekají vás úkoly zaměřené na logiku, trpělivost, zručnost a sílu. Pokud úkoly úspěšně splníte, podíváte se do bonusových místností, kde dostanete indicie, které vám pomohou otevřít truhlici s pokladem. Hru můžete hrát v libovolném pořadí s neomezeným počtem pokusů.

TEPfactor samozřejmě můžete přijet vyzkoušet kdykoli, nejen na Valentýna. Otevřeno máme celoročně. Pokud chcete zažít opravdovou romantiku, doporučujeme využít ubytování na pláži v bungalovech Bora Bora.

Jako dárek pro všechny zamilované máme akci 1 + 1 ZDARMA. Akce platí pouze 14.2. pro dvojčlenné týmy ve složení jeden muž + jedna žena. Nelze kombinovat s jinými akcemi, slevami, či vouchery. Navíc vám jako bonus zdarma zapůjčíme kameru od Niceboy, kterou si budete moct vaši cestu TEPfactorem natočit.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zdravotnické oděvy

Nabízíme široký sortiment zdravotnických oděvů, oděvů pro záchranáře a gastro oděvů. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Proč inhalovat

I vám se při vůni heřmánku vybaví vzpomínka z dětství na neoblíbené napařování více

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP CESTOVÁNÍ

Jarní prázdniny

Na českých horách je spousta sněhu. Jarní prázdniny se blíží a vy ještě přemýšlíte více

TOP GURMÁN

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více