Milujete čtení?

Text: Prima Žena
2. prosince 2019 | 09:00

Prodej knih, scénická čtení, autorská čtení a autogramiády, tvůrčí dílny, besedy, workshopy, tematické, odpočinkové a herní zóny nejen pro děti, zkrátka 2 dny plné knih a zábavy na největším knižním festivalu na severní Moravě, který proběhne na Černé louce v Ostravě 28.–29. 2. 2020.

knizni_festival_1_PZ.jpg Knizni_festival_2_PZ.jpg knizni_festival_3_PZ.jpg knizni_festival_4_PZ.jpg knizni_festival_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tváří pro rok 2020 se stala herečka Iva Janžurová, která festival zahájí a také vystoupí v rámci doprovodného programu. Ten bude probíhat na 6 scénách; stejně jako v letošním ročníku to budou scény Voices of Freedoom, Nakladatelská a Komorní scéna, nově přibydou Sci-Fi Fantasy, scéna Českého rozhlasu a Cestovatelská scéna. Spolupracovat budeme opět s největším lokálním distributorem knih, Knihcentrem Ostrava, a to jak v rámci festivalu, tak při vyhlášení nejlepších autorů roku v rámci Českého bestselleru 2020. Z nakladatelů a knižních prodejců a se představí např. Albatros Media, nakladatelství Meander, Mladá Fronta, Epocha, Jota, Olympia, Šulc-Švarc, Moba, Host, Hejkal či Slovart. Partnery festivalu jsou Statutární město Ostrava, Centrum PANT, Imperial hotel Ostrava, divadlo Mír, Český rozhlas, Knihcentrum Ostrava a Český bestseller 2020. Více informací najdete na www.kniznifestival.cz a facebooku @cerna.louka.ostrava.

Souběžně s Knižním festivalem bude na Černé louce probíhat veletrh cestovního ruchu, Dovolená 2020, který nabídne vše o cestování po České republice, Slovenku a také např. po Polsku či Chorvatsku, horskou turistiku, památky a zajímavosti, víkendové či rodinné pobyty, agroturistiku, turistiku pro náročné anebo jen romantické víkendovky. Veletrh cestovního ruchu přinese komplexní přehled toho, co by Vás mohlo v oblasti cestování a turistiky zajímat. Nebudou chybět besedy s cestovateli, ani ochutnávky lokálních specialit či zajímavé destinace jako UNESCO památky. Partnerem veletrhu je Moravskoslezský kraj. Více informací na www.dovolenaostrava.cz nebo na facebooku @cerna-louka.ostrava.

www.cerna-louka.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Coop Porto Alegre

K Vánocům patří dobré skutky. Levi Strauss & Co. proto připravila limitovanou kolekci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bělení zubů

Bílé zuby jsou pro mnohé symbolem toho, že o sebe pečujeme. Navíc zářivý více

TOP SEX A VZTAHY

Královna noci

Každá si přejeme být královnou noci, mít sílu tančit až do rána a druhý den se cítit j více

TOP CESTOVÁNÍ

Společné zážitky

Ten nejlepší dárek je dobře strávený společný čas. Užijte si se svými blízkými více

TOP GURMÁN

Zdravé luštěniny

Luštěniny nejsou jen zelená čočka a hrách. Tato rodina je bohatá a nabízí spoustu více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více