Miss Kutnohorska 2008

Text: (ed)
10. října 2008 | 16:56

Letošní volba Miss Kutnohorska proběhne v místním Tylově divadle v pátek 24. října od 19.30 hodin. Už nyní jsou však přípravy v plném proudu. Finalistky právě prošly víkendovým soustředěním v Tůmově Chabeřickém mlýně.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na romantickém místě nad jedním ze sázavských jezů se učily chodit správně po molu, nasadit přirozený zářivý úsměv, s nadhledem reagovat na otázky moderátora a vůbec se chovat jako správné modelky.

Důstojné zázemí

Organizátoři měli šťasnou ruku při výběru poroty. V jejím čele zasedne ředitelka soutěže Miss Junior ČR Kateřina Hamrová, která nejenže ve „své“ soutěži zrušila promenádu v plavkách, ale zavedla písemné testy IQ a prosadila volnou disciplínu, aby z dívek nebyla jen ramínka na šaty.

Hlasovat o vítězce bude také Helena Kohoutová (módní návrhářka Magic Helen), Romana Pavelková (finalistka Miss ČR 2008), Jaroslav Kulhavý (závodník horských kol, účastník olympiády v Pekingu 2008) a zástupci města, sponzorů i kulturního života regionu.

Finalistky budou motivovat i přítomní hosté: nadějný mladý houslista Michael Hejč, finalista první řady Superstar Petr Poláček a textař a zpěvák Jan Kalousek.

A co slečny?

Jejich věk se pohybuje v rozmezí  od 15 do 21 let a jsou – samozřejmě – velmi půvabné. Klání očekávají se smíšenými pocity: strachem, napětím i zvědavostí. Nejraději by na něm viděly hlavně sportovce jako je fotbalista Milan Baroš, úspěšné kolegyně z módní branže, ale třeba také skladatele Michala Davida či herečku Yvettu Blanarovičovou.

„Na nic si nehraju. Jsem přátelská. Snad se budu zdát hezká a milá, prostě mi to na té fotce bude slušet,“ odpovídají na otázku, proč by právě ony měly dostat rozhodující hlasy. Jak dopadnou, můžete rozhodnout i vy. Ve finále se totiž bude vyhlašovat nejen Miss Kutnohorska, ale také Miss sympatie. A o ní můžete hlasovat už nyní na stránkách www.misskutnohorska.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Stahovací prádlo

Nejmodernější technologie používané při výrobě dámského spodního prádla více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vyvarujte se stresu

Žijeme v uspěchané době. Určitě i vy máte někdy pocit, že se celý den plahočíte v práci, více

TOP SEX A VZTAHY

Sex ve vyším věku

Ačkoliv četné průzkumy naznačují, že sexuální aktivita lidí pokračuje i ve vyšším věku, více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Zelená káva

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více