Nejlepší koktejl interiérů a designu

Text: Prima Žena
25. února 2019 | 09:00

Milujete design, rádi své domovy ladíte do posledního detailu a sledujete trendy v interiérech? Pak nesmíte chybět na spojení veletrhů DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR.

desing_shaker_for_interior_2_PZ.jpg desing_shaker_for_interior_1_PZ.jpg desing_shaker_for_interior_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jarní souběh interiérových veletrhů se rozvíří ve dnech 21. až 24. března. Na akcích DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech seznámíte s novinkami a nabídkou zavedených značek a výrobců i s tvorbou z dílen mladých talentů.  Na místě budou k dispozici designéři a architekti pro rady a konzultace a v  neposlední řadě budou v mnoha expozicích pro návštěvníky připraveny zajímavé veletržních slevy.

DESIGN SHAKER naservíruje trendy
Přehlídka DESIGN SHAKER je prezentace interiérových trendů, která vytváří optimální prostředí pro setkávání tvůrců, interiérových architektů a výrobců. Nebudou chybět takové značky jako je Konsepti, BoConcept, Domark, Situs, Woodlife Concept, Alax a mnoho dalších. Spolu s hlavní kurátorkou letošního ročníku Hanou Medkovou, která se postarala o výběr vystavovaných exponátů, se v zóně Media Café představí další osobnosti z oboru v rámci přednášek a workshopů, které budou probíhat po celou dobu veletrhu. V pátek 22. 3. se návštěvníci můžou těšit na Den ve skandinávském stylu s tematickým programem i produkty. Na DESIGN SHAKERU nahlédnete i do ateliérů bytových architektů i začínajících designérů.

FOR INTERIOR vyladí domovy i kanceláře
Mezinárodní veletrh nábytku, interiérů i bytových doplňků FOR INTERIOR představí průřez oborem, kdy se sejde více než 300 vystavovatelů nejen z ČR. Vyladit zde můžou návštěvníci své domovy i kanceláře. Inspiraci a novinky přinesou i výrobci zaměřující se na spánkové zóny, kuchyně nebo nábytek pro nejmenší. Inspirovat se i nakoupit budete rovněž moci u mnoha expozic s interiérovými a bytovými doplňky.

K  interiérům neodmyslitelně patří světlo
Světlo  dotváří jejich celkovou atmosféru a tak v letošním roce tematicky doplní souběh těchto interiérových veletrhů šestá specializovaná výstava svítidel, designu a příslušenství Světlo v architektuře, která vždy 1x za dva roky představuje novinky a aktuální informace ze světa svítidel a osvětlení.

S veletrhy DESIGN SHAKER, FOR INTERIOR a Světlo v architektuře budou v PVA EXPO PRAHA probíhat i akce FOR GARDEN, FOR HABITAT a BYDLENÍ, nové projekty. Díky jejich propojení získáte komplexní informace a seznámíte se s novinkami v sekci bytového designu, bydlení, interiérů i exteriérů, stavby, materiálů nebo technologií.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Podpadky jsou in

„Nevím, kdo vynalezl vysoké podpatky, ale všechny ženy mu hodně dluží,“ více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Bioaroma

Přírodní, ručně a s láskou vyráběná kosmetika Bioaroma přináší praktickou více

TOP SEX A VZTAHY

Muži ze second handu

Zamilovat se do rozvedeného muže? Může se to stát i vám. Čím starší jste, tím více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více