Odborný veletrh dekorací a dárků 2019

Text: Prima Žena
5. srpna 2019 | 15:00

Jediná specializovaná akce v oboru dekorací a dárků v České republice otevře brány letňanského výstaviště všem odborníkům, obchodníkům i milovníkům dekorací na začátku září ve dvou výstavních halách. Veletrh FOR DECOR & HOME se uskuteční souběžně s dalším významným veletrhem HODINY A KLENOTY. Svým segmentem i náplní doprovodných programů tak tyto dvě akce uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky veletrhů.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží bude orientován především na předvánoční kontrakty. Své velkolepé expozice a novinky zde předvedou nejvýznamnější společnosti v daném oboru z řad výrobců, importérů i velkoobchodů. Inspiraci a nejnovější trendy ze zahraničí poskytne prestižní  floristická výstava ve Vstupní hale II s názvem VÁNOČNÍ TRENDY 2019. Špičkoví profesionální floristé ztvární podobu Vánoc jak klasickou, tak například dekadentní. V duchu pestrých barev budou k vidění čtyři různé kóje, jejichž názvy vypovídají o atraktivitě výstavy: CIRCUS STORY, KOLOTOČ DĚTSTVÍ,  MERINGUE, MONARCHIE.

Veletrh přinese i tajemství ruční výroby skleněných vánočních ozdob. Lákavá přednáška designérky Ivy Bastlové s názvem "jak se navrhují vánoční ozdoby" proběhne první den veletrhu  ve 12.00 hodin. Povídání bude doplněno i ukázkami z dílny tradiční české společnosti  na výrobu vánočních ozdob, kterou je IRISA.

Perlou každé domácnosti je stolování. A právě tomuto tématu bude věnována předváděcí expozice společnosti NASTROM. Ve výstavní hale 2 bude  připraven  ukázkový program jak dokonale naaranžovat slavnostní stůl vánoční, narozeninový a svatební. Ukázky tvorby  floristických dekorací můžete shlédnout každý den veletrhu vždy ve 14.00 hodin.

Veletrh FOR DECOR & HOME nabídne profesionální obchodní atmosféru i příjemné zážitky a zpestření v rámci svých doprovodných programů. Čekají na Vás nové produkty, krásné expozice i atraktivní výstavy. Detaily o akci naleznete na www.fordecor.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Udržitelné materiály

Slovo udržitelnost se objevuje snad ve všech odvětvích průmyslu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Opalovací krémy

To, že se máme chránit v létě SPF krémy je pro většinu z nás samozřejmostí. více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více