Přijďte se inspirovat jarními a letními trendy

Text: Prima Žena
13. dubna 2018 | 09:00

Dvoudenní program INTERBEAUTY Prague konaný 20. - 21. 4. 2018 na pražském Výstavišti v Holešovicích bude nabitý a rozmanitý. Ten, kdo podniká v oboru, zajímá se o novinky, rád o sebe pečuje nebo mu prostě jen není lhostejné, jak vypadá, by měl určitě přijít. Účast na veletrhu INTERBEAUTY Prague přislíbily také finalistky České Miss společně s Andreou Bezděkovou, která se stala tváří jarního veletrhu. Návštěvníci budou mít příležitost nechat se například nalíčit, vyzkoušet zkrášlující procedury nebo si nechat bezplatně vyšetřit svá mateřská znaménka pod týmem dermatologů z FNKV, zaštítěným samotným Prof.MUDr. Petrem Arenbergerem, Dr.SC.,MBA. A dále budou mít návštěvníci příležitost podívat se na oblíbené soutěže profesionálů – vizážistů, nehtových designerů a nově holičů. Premiérově se totiž na letošním veletrhu budou konat soutěže Barber Battle a také Souboj nevěst.

prijdte_se_inspirovat_1_PZ.jpg prijdte_se_inspirovat_2_PZ.jpg prijdte_se_inspirovat_3_PZ.jpg prijdte_se_inspirovat_4_PZ.jpg prijdte_se_inspirovat_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Vystavovatelé přichystali celou škálu zkrašlovacích procedur. Ženy si mohou vyzkoušet například prodlužování řas či vlasů, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení, dale se seznámí s nejnovějšími druhy manikúry, pedikúry a moderní depilací. Návštěvníci se mohou těšit také na relaxační a uvolňující masáže a další vychytané procedury. Prostě Vás zde budeme hýčkat na duši i po těle“, říká Janica Ciglianová, manažerka veletrhu Interbeauty Prague.

Populární prodlužování řas zase předvedou Glamour lashes, BLINK LASHES, BABEWINGS - magnetické řasy. V oblasti nehtové modeláže se představí Platinum, Luxio style, alessandro, E.Mi International, gelish, NL nails professional, BrillBird Czech, Indigo a jiné. Z dekorativní kosmetiky se mohou setkat se zástupci značek NYX od L´Oréal, Sleek, StageLine či MARY KAY. Návštěvníci se mohou těšit na přední české, německé, francouzské, korejské, italské či srbské kosmetické značky. Představí se široké zastoupení kosmetických firem včetně nabídky kosmetických přístrojů. Kosmetika se zkrátka vrací v plné síle na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE. Z českých značek se budou prezentovat například RYOR, Havlíkova přírodní apotéka, eMeS care, Kosmetika H&B, Alassala Beauty a jiné.

« předchozí strana 1 2 3 4

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Elegance z Kary

Společnost KARA představuje pro letošní jaro 2018 kolekci více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak na bolesti zad

V dnešní stresem ovládané době naše tělo chátrá a často vysílá varovné signály, více

TOP SEX A VZTAHY

Jedna láska

S manželem se shodneme téměř na všem. Až na jednu věc. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená u moře

Dovolená může proběhnout dvěma od sebe naprosto odlišnými způsoby. více

TOP GURMÁN

Snídaňové novinky

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné chutí více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Přiznejte barvu

Upravené nehty a dokonalá manikúra jsou samozřejmostí každé moderní ženy. více

Detox nazeleno

Vyměňte kávu za jemně mletý japonský zelený čaj oceněný produktem roku 2017! více