Víkend zdravého životního stylu

Text: Prima Žena
15. srpna 2019 | 12:00

Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodní kosmetiky, ekologických produktů a inspirace z oblasti osobního rozvoje na Festival Evolution, který proběhne o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

zdravi_víkend_1_PZ.png zdravi_víkend_2_PZ.png zdravi_víkend_3_PZ.png zdravi_víkend_4_PZ.png zdravi_víkend_5_PZ.png

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout, skvěle nakoupit a ještě odcházet s hlavou plnou nových nápadů a inspirace, jste na správné adrese. Festival Evolution totiž nabízí naprosto jedinečný koncept multižánrové akce, kde se prolínají všechna témata související se zdravým životním stylem. Ať už jde o kvalitní potraviny, bio produkty, zdravou výživu, ekologické prostředky do domácnosti, přírodní kosmetiku nebo přednášky související s osobním rozvojem.

Celkem se během dvou dnů na festivalu představí okolo 250 vystavovatelů a 120 vystupujících z řad lékařů, psychologů, koučů, lektorů, „praktiků“ nebo umělců. Připraveny jsou pro vás festivalové slevy, ochutnávky nebo vzorky. Výhodou festivalu je to, že vše si můžete přímo na vyzkoušet, ochutnat nebo se dozvědět více informací o daném produktu. A pokud chcete jít ještě více do hloubky, rozhodně se před návštěvou Festivalu Evolution podívejte na programovou nabídku.

Jen pro představu – na přednášce lékaře funkční medicíny Jana Vojáčka se můžete dozvědět, jak hormony ovlivňují vaši váhu a tvar postavy a  praktik čínské medicíny Milan Schirlo zase prozradí, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života. Budete mít možnost zjistit, jak fungují projekty Nesnězeno a Trash Hero Czech Republic nebo se dozvíte, jak ušetřit při nákupu oblečení pro miminka díky půjčovně Ubuu.

Dále na vás čeká rozsáhlá food zóna, programy pro děti, hlídací koutek a mnoho dalšího. Více informací najdete na www.festivalevolution.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Nuda v posteli?

Nejen denní móda odráží vaši osobnost. Také noční košile či pyžamo vás mohou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o oční okolí

Hodiny strávené u počítače, prohýřená noc, grimasy, ale i choroby ledvin nebo jater. více

TOP SEX A VZTAHY

Puberta u dětí

Jak říká Marek Eben, díky pubertě rodiče unesou to, že jejich potomci jednou více

TOP CESTOVÁNÍ

Střecha Evropy

Stávka za klima, udržitelný rozvoj, klimatické změny, kompenzace CO2. více

TOP GURMÁN

Malý sportovci

Dětské kroužky a tréninky jsou již v plném proudu. Víte, jak správně připravit více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více