Víkend zdravého životního stylu

Text: Prima Žena
15. srpna 2019 | 12:00

Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodní kosmetiky, ekologických produktů a inspirace z oblasti osobního rozvoje na Festival Evolution, který proběhne o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

zdravi_víkend_1_PZ.png zdravi_víkend_2_PZ.png zdravi_víkend_3_PZ.png zdravi_víkend_4_PZ.png zdravi_víkend_5_PZ.png

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout, skvěle nakoupit a ještě odcházet s hlavou plnou nových nápadů a inspirace, jste na správné adrese. Festival Evolution totiž nabízí naprosto jedinečný koncept multižánrové akce, kde se prolínají všechna témata související se zdravým životním stylem. Ať už jde o kvalitní potraviny, bio produkty, zdravou výživu, ekologické prostředky do domácnosti, přírodní kosmetiku nebo přednášky související s osobním rozvojem.

Celkem se během dvou dnů na festivalu představí okolo 250 vystavovatelů a 120 vystupujících z řad lékařů, psychologů, koučů, lektorů, „praktiků“ nebo umělců. Připraveny jsou pro vás festivalové slevy, ochutnávky nebo vzorky. Výhodou festivalu je to, že vše si můžete přímo na vyzkoušet, ochutnat nebo se dozvědět více informací o daném produktu. A pokud chcete jít ještě více do hloubky, rozhodně se před návštěvou Festivalu Evolution podívejte na programovou nabídku.

Jen pro představu – na přednášce lékaře funkční medicíny Jana Vojáčka se můžete dozvědět, jak hormony ovlivňují vaši váhu a tvar postavy a  praktik čínské medicíny Milan Schirlo zase prozradí, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života. Budete mít možnost zjistit, jak fungují projekty Nesnězeno a Trash Hero Czech Republic nebo se dozvíte, jak ušetřit při nákupu oblečení pro miminka díky půjčovně Ubuu.

Dále na vás čeká rozsáhlá food zóna, programy pro děti, hlídací koutek a mnoho dalšího. Více informací najdete na www.festivalevolution.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Plavky léta

Léto klepe na dveře a ať už jej letos trávit doma na zahradě nebo u rybníka, více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Repromeda

Věk, ve kterém si páry pořizují prvního potomka, se rok od roku zvyšuje. více

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více