30 let žijeme světem vůní a krásy

Text: Prima Žena
10. února 2021 | 09:00

Když se manželé Kokolusovi rozhodli v roce 1991 věnovat i distribuci kosmetiky, dali na vlastní instinkt a otevřeli také první tři kamenné parfumerie. Netušili, nakolik toto rozhodnutí ovlivní jejich budoucnost. FAnn parfumerie, jediná ryze lokální síť parfumerií na českém trhu s česko-slovenskými kořeny, slaví v letošním roce neuvěřitelných 30 let.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tradiční parfumerie
Z původních tří prodejen, které v předvánočním čase toho roku a za všudypřítomného hladu po „západním“ zboží doslova praskaly ve švech, jsme se během tří dekád stali stabilní společností nabízející selektivní péči, luxusní vůně, dekorativní kosmetiku a prémiové doplňky pro zdraví a krásu. Po rozpadu Československa došlo k rozdělení i v rámci naší společnosti. FAnn parfumérie fungují jako samostatné společnosti v obou zemích, přesto nás pojí společné kořeny. Svůj úspěch stavíme na letitých vztazích s loajálními zákazníky, kteří oceňují především rodinné prostředí a atmosféru tradiční parfumerie.

FANN dnes
Jako největší sít kamenných parfumerií provozujeme celkem 43 vlastních poboček v 18 městech napříč Českem, díky čemuž jsou naše služby dostupné ze všech koutů země. Kromě toho mohou zákazníci využít také internetový obchod www.fann.cz, který plně simuluje nabídku kamenných parfumerií, a představuje tak spíš virtuální prodejnu, navíc s možností přímé rezervace zboží na kterékoli pobočce.

O krok dál
V roce 2018 jsme otevřeli dvouposchoďový concept store FAnn Beauty Atelier na pražském Jungmannově náměstí – nejkrásnější místo specializující se na komplexní péči o krásu. V jeho těsné blízkosti je i La Prairie Atelier – jediný svého druhu v Evropě, který nabízí luxusní a světově proslulou švýcarskou péči o pleť. V tomto roce jsme také poprvé představili prodejní koncept České a slovenské značky, který nabízí to nejlepší z lokální produkce a který aktuálně najdete v každé pobočce. Je nám ctí podporovat místní tvůrce a spolupracovat s lidmi z oboru, kteří neustále dokazují, že i v tomto odvětví máme světu co nabídnout.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Jarní kolekce

Nová jarní kolekce renomované značky Columbia Sportswear již tradičně více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pleť podle věku

Stárnutí pokožky není jen důsledkem přibývání věku, nýbrž je také vyvoláváno škodlivými více

TOP GURMÁN

Tvarohový mls

Značka Míša expanduje z mrazáku do lednice a uvádí na trh chlazený dezer více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více