Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa

Text: Prima Žena
2. září 2019 | 15:00

V České republice ročně rakovinou prsu onemocní kolem 6000 žen. Až u 90 % procent z nich je nádor odhalen včas, díky prevenci. I přes to většina žen u nás zapomíná na fakt, že pravidelné samovyšetření prsou je důležité. V České republice proto startuje zajímavá aktivace zaměřená právě na prevenci proti rakovině prsu.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Karcinom prsu patří mezi nejčastější závažná nádorová onemocnění nejen u žen v České republice a na Slovensku, ale i ve světě. Výskyt rakoviny prsu je navíc stále častější. Mohlo by se zdát, že se tato problematika týká pouze žen ve věku od 45 let, ale opak je pravdou. Rakovinou prsu může žena onemocnět již v teenagerovském věku, a dokonce může potkat i muže. Právě proto, že je třeba prevenci nepodceňovat, se výrobce značky zubních past Sensodyne rozhodl na tuto problematiku upozornit.

„Myslíme si, že prevence je důležitá, a to nejen co se týče citlivosti zubů, ale i v rámci vážnějšího tématu – rakoviny prsu. Víme, že zubní pasta vydrží zhruba měsíc. Jako připomínku samovyšetření prsu, které si má každá žena provádět právě jednou měsíčně, jsme proto připravili kampaň s názvem ‚Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa‘. V České republice patří Sensodyne mezi nejprodávanější značky zubních past zaměřených na citlivé zuby. Dokonce jsme nedávno vyhráli cenu ČESKÉHO SUPERBRANDU. Právě proto, že jsme silná značka, doufáme, že i naše kampaň bude úspěšná. Celé to začalo jednoduchou myšlenkou,“ uvedla brand manažerka značky Sensodyne, Vanda Študentová.

Samovyšetření prsou není nic náročného. Mnohem těžší je vzpomenout si každý měsíc a provádět ho pravidelně. Jakmile Vám tedy dojde zubní pasta, je čas na kontrolní samovyšetření prsou.V rámci kampaně se výrobce značky zubních past Sensodyne spojil s organizací Loono.

„Velice nás potěšilo, když nás výrobce zubních past značky Sensodyne oslovil ohledně spolupráce v rámci kampaně na podporu informovanosti o samovyšetření prsu a celkové prevenci. Je to téma, kterým se již dlouhou dobu zabýváme a věříme, že také díky této společné kampani budou ženy z České a Slovenské republiky prevenci proti rakovině prsu věnovat větší pozornost. Jsme rádi za každou spolupráci, která dává smysl,“ uvedla zakladatelka Loona, Kateřina Vacková.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zásnubní prsteny

Prsten z rákosí, kůže, slonoviny – i tak vypadaly zásnubní prsteny více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Správná péče

O péči o pleť už bylo napsáno mnoho. Přesto ale mnoho z nás stále opakuje základní více

TOP SEX A VZTAHY

Hypnoterapie

Špatné soustředění, fobie, úzkostné i depresivní stavy, poruchy spánku, alergie, i více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Zelená káva

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více