Dreams oslavil první narozeniny

Text: Prima Žena
7. října 2009 | 08:26

Boutique Dreams oslavil výročí prvního roku působení v Praze a jedenácti let v České republice formou módní přehlídky. Boutique Dreams nabízí francouzskou módu, italskou obuv doplňkové zboží v podobě bižuterie, hodinek a kabelek. Dreams není jen obchodem, do kterého přijdete a nakoupíte, čeká vás zde příjemná atmosféra a zájem o to, abyste se při odchodu cítila prostě skvěle.

dream_oslavil_prvni_narozeniny_PZ.jpg dream_oslavil_prvni_narozeniny_1PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Letošní módní přehlídka se konala poprvé v Praze. Moderátorkou byla Mirka Čejková, stálá zákaznice boutiqu. Ten nabízí nejenom extravaganci, která je použitelná v běžném pracovním prostředí, ale i módní poradenství. Jedná se o ostrov splněných přání a fantazie bez hranic.

 „Naším cílem není jen prodávat oblečení z Francie a boty z Itálie. Chceme, aby náš boutique Dreams s.r.o. byl místem, kam chodí ženy, které se chtějí cítit v oblečení dobře a nebojí se trochu experimentovat,“ říká Eva Beránková, majitelka boutiqu Dreams s.r.o. „Celkovou filozofií našeho boutiqu je dělat lidi šťastnými. Já osobně vnímám spojení krásy, módy a doplňků jako umění. I proto svým zákaznicím nejen prodáváme šaty, ale poskytujeme jim módní poradenství. Ženy odchází s pocitem, že se jim někdo věnoval. Kombinujeme takové modely, které by samotnou zákaznici ani nenapadly. Přitom se cítí skvěle,“ dodává Eva Beránková.

Dreams s.r.o. si již několik let úspěšně organizuje vlastní módní přehlídky, které se konaly v Pardubicích k příležitosti představení nového modelu vozu Audi Q5, několik v Poděbradech a Chateau Mcely a mnoho dalších na různých prestižních akcích v Praze. Letos, rok poté, co se boutique přestěhoval do Prahy, do Jungmannovy ulice, se přehlídka tohoto boutiqu poprvé konala i v hlavním městě. Celou akcí provázela Mirka Čejková a modely předváděly některé

Dreams s.r.o. nabízí ve svém sortimentu francouzské značky Astuces, Alain Murati a 2026, přičemž u značky Astuces se může chlubit výhradním zastoupením již po více než deset let. Firma Astuces,

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oční okolí

Aby vydržela dlouho krásná navzdory více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP GURMÁN

Recyklovatelná láhev

Do roku 2025 obaly plně recyklovatelné, do roku 2030 pak lahve a plechovky více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více