ELICA Road Show 2019

Text: Prima Žena
29. dubna 2019 | 12:00

Největší výrobce odsavačů par na světě je značka ELICA, která každým rokem překvapí, jak prodejce vestavných spotřebičů, což jsou převážně kuchyňská studia, tak i koncové zákazníky, kteří rekonstruují nebo navrhují novou kuchyň. Loni představila společnost FAVIA, která je výhradním dovozcem značky ELICA do České republiky projekt prodloužené záruky 5 LET V POHODĚ a letos své zákazníky šokovala a to opět v pozitivním směru.

elica_road_show_1_PZ.jpg elica_road_show_2_PZ.jpg elica_road_show_3_PZ.jpg elica_road_show_4_PZ.jpg elica_road_show_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na letošním veletrhu  DESIGN SHAKER, který se konal 21. 3.-24. 3. na výstavišti v pražských Letňanech představili své novinky z oblasti odsavačů par opravdu netradičním způsobem. V rámci celoevropského projektu představení novinek ELICA ROAD SHOW  se podařilo na tento termín zajistit kamion, ve kterém návštěvníci tohoto čtyřdenního veletrhu měli  možnost tyto novinky vidět.

Obrovský černý kamion Mercedes plný designových skvostů od značky ELICA  měl stanoviště přímo u vchodu na výstaviště. Snad skoro každý se u kamionu zastavil a většina jich i našla odvahu vejít dovnitř a tam vidět prezentaci nejnovějších odsavačů. Když měli návštěvníci kamionu štěstí, tak mohli vidět i kuchařskou show a třeba ochutnat nějakou italskou specialitu, kterou kuchař připravoval právě na nejnovějším modelu značky ELICA odsavače NIKOLATESLA SWITCH, odsavače zabudovaného v indukční desce. Na tomto modelu nejvíce zákazníky zaujali senzory, které rozpoznají sedm chemických prvků, a na základě jejich rozboru se automaticky nastaví optimální výkon odsavače. Tento odsavač byl vystaven v černé barvě, ale od letošního roku se bude prodávat také v barvě bílé, která se stává v kuchyni stále populárnější.

Kromě této vlajkové lodi z široké nabídky těchto odsavačů integrovaných v indukční desce, většinu zákazníků zaujal model NIKOLATESLA LIBRA, který oslovuje své zákazníky tím, že má v celé indukční desce zabudovanou váhu. Toto využijí hlavně ti, kteří vaří dle receptu a nemusí suroviny vážit vždy zvlášť. I zde je možné objednat model v bílé barvě.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Diamantový šperk

Slzy bohů, jak se také diamantům přezdívalo, fascinovaly lidi odnepaměti. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kosmetické chyby

Je škoda, když se nevědomě děláme staršími, než jsme. Často se přitom více

TOP SEX A VZTAHY

Andropauza u mužů

Andropauza postihuje zhruba polovinu mužů. Klesající testosteron nezpůsobuje více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinná slavnost

Podnikněte s celou rodinou výpravu do přírody, která nyní pulzuje jarní energií! více

TOP GURMÁN

Batáty

I když se batátům říká sladké brambory, tak botanicky s těmi klasickými nemají více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více