Miss Kutnohorska 2008 je Petra Vostrovská

Text: René Svoboda
26. října 2008 | 09:54

Vítězkou čtvrtého ročníku soutěže Miss Kutnohorska se stala Petra Vostrovská, která zároveň získala i titul Miss sympatie. První vicemiss se stala Barbora Kořínková a druhou vicemiss Jana Kratochvílová, která bude Kutnohorsko zastupovat 26. listopadu na soutěži Grand open Miss Junior 2008.

miss kutnohorska_PZ_1.jpg miss kutnohorska_PZ_3.jpg miss kutnohorska_PZ_4.jpg miss kutnohorska_PZ_5.jpg miss kutnohorska_PZ_6.jpg
miss kutnohorska_PZ_7.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Podobné články

Pošli článek

Bouřlivá atmosféra, kterou hned na začátku pořádně rozproudilo vystoupení taneční skupiny Rasputin s písní "Lady karneval", provázela páteční volbu Miss Kutnohorska 2008.

Večer, který svým vstupem obohatili i houslista Michael Hejč a zpěváci Jan Kalousek a Petr Poláček, nakonec patřil jednadvacetileté Petře Vostrovské z Vrdů, která nejenže zabodovala u poroty, ale evidentně si ji oblíbili i diváci, neboť v SMS hlasovní o titul Miss sympatie obdržela 714 zpráv z celkového počtu 1992 došlých.

Porota pod vedením Kateřiny Hamrové, ředitelky soutěže Miss Junior ČR a SR měla složitý úkol. V klasickém formátu soutěže - módní přehlídka, volná disciplína, promenáda v plavkách a módní přehlídka společenských šatů - totiž musela vybrat šestici dívek, které postoupily do Top finále.

Podle svých slov se porotci nenechali strhnout podporou publika, i tak se ale v závěrečné šestici objevily obě dívky zřejmě s nejhlasitější odezvou hlediště: Zuzana Kuntová z Uhlířských Janovic a Petra Vostrovská z Vrdů. Ty doplnily Michaela Dostálová, Sandra Pleskotová, Jana Kratochvílová a Barbora Kořínková. Top finalistky potom měly poslední šanci zapůsobit na porotu v rozhovoru.

Nejvíce sympatií u poroty získala Petra Vostrovská, které korunku předala Miss Kutnohorska 2007 Barbora Úlehlová. Titulem první vicemiss se může chlubit Barbora Kořínková a druhou vicemiss se stala Jana Kratochvílová. Další cenou byla účast jedné z finalistek v soutěži Grand open Miss junior 2008, tu získala Janu Kratochvílová.

Zdroj: www.svoboda.info

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Valentýnská kolekce

Tous oslavuje 14. února lásku všeho druhu: vášnivou, romantickou, harmonickou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Unavená pleť

Unaveně vypadající pleť trápí čas od času každého z náš. Ne, každý den se probouzíme více

TOP CESTOVÁNÍ

Spa Hotely

Také jste si na konci loňského roku uvědomili, že jste unavení více

TOP GURMÁN

Koktejly Absolut

Recyklovat jdou i drinky. Švédská vodka Absolut přichází s novou limitovanou edicí lahve více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více