Miss Kutnohorska 2008 je Petra Vostrovská

Text: René Svoboda
26. října 2008 | 09:54

Vítězkou čtvrtého ročníku soutěže Miss Kutnohorska se stala Petra Vostrovská, která zároveň získala i titul Miss sympatie. První vicemiss se stala Barbora Kořínková a druhou vicemiss Jana Kratochvílová, která bude Kutnohorsko zastupovat 26. listopadu na soutěži Grand open Miss Junior 2008.

miss kutnohorska_PZ_1.jpg miss kutnohorska_PZ_3.jpg miss kutnohorska_PZ_4.jpg miss kutnohorska_PZ_5.jpg miss kutnohorska_PZ_6.jpg
miss kutnohorska_PZ_7.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Podobné články

Pošli článek

Bouřlivá atmosféra, kterou hned na začátku pořádně rozproudilo vystoupení taneční skupiny Rasputin s písní "Lady karneval", provázela páteční volbu Miss Kutnohorska 2008.

Večer, který svým vstupem obohatili i houslista Michael Hejč a zpěváci Jan Kalousek a Petr Poláček, nakonec patřil jednadvacetileté Petře Vostrovské z Vrdů, která nejenže zabodovala u poroty, ale evidentně si ji oblíbili i diváci, neboť v SMS hlasovní o titul Miss sympatie obdržela 714 zpráv z celkového počtu 1992 došlých.

Porota pod vedením Kateřiny Hamrové, ředitelky soutěže Miss Junior ČR a SR měla složitý úkol. V klasickém formátu soutěže - módní přehlídka, volná disciplína, promenáda v plavkách a módní přehlídka společenských šatů - totiž musela vybrat šestici dívek, které postoupily do Top finále.

Podle svých slov se porotci nenechali strhnout podporou publika, i tak se ale v závěrečné šestici objevily obě dívky zřejmě s nejhlasitější odezvou hlediště: Zuzana Kuntová z Uhlířských Janovic a Petra Vostrovská z Vrdů. Ty doplnily Michaela Dostálová, Sandra Pleskotová, Jana Kratochvílová a Barbora Kořínková. Top finalistky potom měly poslední šanci zapůsobit na porotu v rozhovoru.

Nejvíce sympatií u poroty získala Petra Vostrovská, které korunku předala Miss Kutnohorska 2007 Barbora Úlehlová. Titulem první vicemiss se může chlubit Barbora Kořínková a druhou vicemiss se stala Jana Kratochvílová. Další cenou byla účast jedné z finalistek v soutěži Grand open Miss junior 2008, tu získala Janu Kratochvílová.

Zdroj: www.svoboda.info

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Low shampoo

Péče o vlasy je jakýsi rituál, který si jen těžko dokážeme představit jinak. více

TOP SEX A VZTAHY

Vztah na dálku

Mnoho lidí se rozhodne pro vztah, i když s partnerem nežijí ve stejném městě více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

Koronavirus letošní cestovatelské plány podstatně narušil. Zastavila se letecká doprava více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více