Přinášíme novinky z jalovce a rakytníku

Text: Prima Žena
7. června 2017 | 15:00

Procedury z jalovce a rakytníku pro vás připravili v kosteleckých lázních jako novinku letošního jara. Léčivé síly obou produktů přírody dodají novou sílu bolavým a namoženým svalům a odstraní únavu. Jalovcové procedury s rakytníkem jsou vhodné pro léčbu pohybového aparátu, ale také léčí akné. Mají dezinfekční účinky, ulevují při revma, uvolňují svalové napětí, dokáží rozproudit lymfu a dokáží zklidnit, zrelaxují celý organismus, odstraňují bolesti hlavy a deprese.

prinasime_novinky_z_jalovce_a_rakytnika_2_PZ.jpg prinasime_novinky_z_jalovce_a_rakytnika_3_PZ.jpg prinasime_novinky_z_jalovce_a_rakytnika_4_PZ.jpg prinasime_novinky_z_jalovce_a_rakytnika_PZ.jpg prinasime_novinky_z_jalovce_a_rakytnika_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jalovcová koupel s rakytníkem povzbuzuje organismus. Prokrví pokožku, rozpohybuje lymfu, což pak urychluje látkovou výměnu. Koupel také odstraňuje toxické zplodiny z těla. Masáž, při které se používá jalovcový masážní olej s rakytníkem, působí proti křečím a urychluje regeneraci organismu. Zábal s jalovcem a rakytníkem je vhodný pro regeneraci svalů, kloubů, svalových úponů a příznivě působí na relaxaci celého těla.

Jalovcová pastvina
Keř jalovce pochází z východní Afriky. Je typickým keřem pro Valašsko. Chcete-li vidět typickou jalovcovou pastvinu, navštivte přírodní památku Uherská, která se nachází nad údolím potoka Uherská na svazích Javorníků v katastru obce Zděchov, zhruba padesát kilometrů od lázní. Jalovec je bojovníkem proti infekci.  Jeho namodrale černé bobule, který se říká jalovčinky, obsahují léčivé látky, které si poradí se záněty močových cest, onemocněním kloubů a infekcemi. Jalovčinky mají dezinfekční schopnosti.

Vitamínová bomba s výjimečnými léčivými účinky
Rakytník je považovaný za rostlinu budoucnosti. Důvod je prostý – dávku vitamínu C na celý den pokryje jen jedna jeho oranžová bobulka. A obsahuje spoustu vitamínů, minerálů a dalších látek, které si dokáží poradit s nejrůznějšími chorobami. Nejedná se ale o žádný nový objev. Rakytník využívali odnepaměti tradiční medicíny Číňanů, Mongolů, Rusů i obyvatel Sibiře. Odtud plyne i jeho pojmenování „citroník severu“. Tomuto keři se totiž daří i v nepříznivých klimatických podmínkách.

To všechno je umícháno ve zcela novém relaxačním pobytu v kosteleckých lázních s výstižným názvem:
„JALOVEC A RAKYTNÍK“
Cena pobytu 3.700,- Kč , Pobyt obsahuje ubytování, polopenzi a 3 procedury s jalovcem a rakytníkem. Užijte si 4 dny - 3 noci. Více o pobytu najdete na www.hotelkostelec.cz, nebo si zavolejte na číslo: 577 152 111
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Španělská elegance

Možná jste mezi těmi, které registrují vzrůstající oblibu španělské značky obuvi více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pryč s opary!

Objeví se z ničeho nic v momentě, kdy se vám to nejméně hodí a pak vás trápí několik dní více

TOP SEX A VZTAHY

Sex s ex

Rozešli jste se, řekli si, že je konec, a váš nový život je fajn. Jenže k opravdové více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázeňské pobyty

Letní prázdniny skončily, děti se vrátily do lavic a týmy v kancelářích větších i menších více

TOP GURMÁN

Bagety bodují

Málokdo by si ještě nedávno dokázal představit pracovní porady bez tradičních českých více

značka Geisha

Vyzkoušejte modely pojmenované po japonské společnici gejše. více

Levi´s Pride 2017

Levi's® představuje čtvrté pokračování limitované kolekce Pride. více

Damaškové povlečení

Příjemné usínání i v letních vedrech slibuje damaškové povlečení. více