Rodinná značka šperků Tous

Text: Prima Žena
7. září 2019 | 09:00

Rodinná značka šperků Tous, k příležitosti uvedení exkluzivní kolekce šperků Atelier Tous Rosa Oriol, uspořádala tuto středu elegantní párty, na které nechyběla ambasadorka značky Daniela Peštová a mnoho známých osobností.

Tous_1_PZ.jpg Tous_2_PZ.jpg Tous_3_PZ.jpg Tous_4_PZ.jpg Tous_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Na velkolepý večírek, který se konal v prostorách krásných zahrad hotelu The Grand Mark v centru Prahy, zavítaly nejen české celebrity a blogerky, ale také členové rady Oriens Klenoty, regionálního partnera značky Tous, Agnieszka Jasikowski, Eugeniusz Jasikowski a Artur Lauer. Na párty zavítal také vzácný host ze Španělska, art directorka rodinné značky Tous, Marta Tous.
 
Na události kromě ambasadorky značky a světové topmodelky Daniely Peštové, nechyběla ani řada dalších modelek a influencerek jako Jitka Nováčková, Kristýna Schicková, Aneta Vignerová, Ina T., Andrea Bezděková nebo Kateřina Smejkalová. Celým večerem hosty provázela moderátorka Zorka Hejdová. Po slavnostním zahájení, kterého se účastnila světová topmodelka a ambasadorka značky Daniela Peštová, na hosty čekala exkluzivní prezentace šperků jedinečné kolekce Atelier Tous Rosa Oriol. Jako překvapení večera vystoupila talentovaná violoncellistka Terezie Kovalová.
 
O exkluzivní kolekci Atelier Tous Rosa Oriol
Šperkařský dům TOUS představil exkluzivní kolekci šperků Atelier TOUS Rosa Oriol. Tato kolekce zaujme především velkým množstvím drahokamů těch nejzajímavějších barev, mezi nimiž září safíry, smaragdy, topazy, turmalíny a další drahokamy. Ve spojení s bílým, žlutým a růžovým zlatem vypadají šperky opravdu velkolepě.
 
Za kolekcí stojí Rosa Oriol, kreativní ředitelka značky Tous. Sama Rosa k procesu vzniku této kolekce dodává: „Jsem inspirována tím, co vidím na ulici, u lidí, na cestách, ale jak řekl Picasso, skutečná inspirace přichází, když pracujete. Chcete-li to ztělesnit, měli byste být schopni přijímat nové věci, aniž byste se omezovali na oblast šperkařství – i díky tomu používáme a objevujeme nové metody a materiály.”
 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Zvířecí vzory

Extravagantní, sexy, módní, ale i smyslná a osobitá. To je žena, která hazarduje více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mikrojehličky

Mikrojehličkování nebo-li microneedling je nejmodernější způsob mezoterapie, více

TOP SEX A VZTAHY

Zažehněte jiskru

V dnešní uspěchané době se neustále za něčím ženeme. Spoustu věcí bereme více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní zážitky

Užijte si s celou rodinou zimní prázdniny plné sněhu, pohybu na čerstvém vzduchu více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více