Vášeň Martina Dejdara

Text: Prima Žena
20. prosince 2013 | 12:00

Svou lásku k zimním sportům předvedli Martin Dejdar a Berenika Kohoutová, když se vydali do lyžařského střediska Nassfeld na rozhraní italských a rakouských Alp. Cestu sem podnikli proto, aby se stali kmotry nového portálu Rakousko.cz. Právě na něm mohou lidé najít vše potřebné pro svou zimní i letní dovolenou.

rakousko_cz.jpg rakousko_cz3.jpg rakousko_cz1.jpg rakousko_cz4.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Samotný křest ale rozhodně nespočíval jen v klasickém a okoukaném, nicméně chutném, přípitku. Pro návštěvníky nassfeldského areálu byl připraven prodloužený víkend plný zábavy. Třeba s ohňovou podívanou nebo nefalšovanými korutanskými čerty, kteří vyděsili nejen malé lyžaře. Na jednom z mnohých vrcholů sjezdovek pak nechyběla náročná taneční soutěž v lyžákách a tombola.

Kromě těch, kteří si přijeli užít alpského slunce a sněhu, se na lyže postavil i Martin Dejdar, který toto středisko navštěvuje pravidelně už osm let. „Do Nassfeldu jezdím každoročně na opening sezóny, který je vždycky v polovině prosince. Pak se sem většinou vracím s rodinou na jaře a celkově jsem tu za rok aspoň třikrát. Je to tady skvělé, spoustu lidí už tu znám a rád se sem vracím. Tady je hlavně perfektní to, že když člověk nechce, nemusí za celý týden jet jedinou sjezdovku dvakrát,“ poslední slova už byla slyšet jen z dálky, protože je na nás křičel rozjíždějící se Martin, který nechal naplno propuknout svůj komediální talent. Rukama plácal všude kolem sebe, nohy se mu rozjížděly, takže každá lyže jela jinam a on věrně předstíral, že stojí na lyžích poprvé v životě. Vypadalo to komicky, ale byl to obrovský nápor na svaly a stabilitu. Všichni kolem se náramně bavili a to bylo pro Martina obrovské zadostiučinění. Proto to dělal.

To Berenika Kohoutová se naopak snažila vypadat na fotografiích co nejvíce akčně, a tak na svém snowboardu sjížděla jeden kopec za druhým, aby si svůj styl ještě více zdokonalila. „Já už chci ve svém životě jenom jezdit na snowboardu, pít hruškovici na baru na vrcholu kopce a večer se naložit do výřivky! To znamená, že asi budu muset strávit zbytek života v Nassfeldu,“ snila a užívala si horského sluníčka jen v lehkém tričku Berenika, která občas do Alp jezdí, ale zde byla poprvé.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Marnivé léto

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

Stezka v oblacích

K tisícimetrovým vrcholkům nejkrásnějšího pohoří Králického Sněžníku přidala více

TOP GURMÁN

Víno a ryby

Grilovat a udit se dá i doma. Máme pro vás 3 tipy na vína z vinařství více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více