Zaměstnanci Alberta přispěli dětem

Text: Prima Žena
24. prosince 2019 | 09:00

Vánoční Obchůdky s Albertem na pražské centrále Alberta splnily přání dětem z dětských domovů v České Kamenici, Mostě, Senožatech a z výchovného ústavu Kostomaty pod Milešovkou. Zaměstnanci společně přispěli částkou 42 tisíc korun nákupem vánočních dekorací, které vlastnoručně děti vyrobily.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 V rámci charitativní snídaně pak napekli a uvařili zaměstnanci občerstvení, díky kterému mezi sebou vybrali dalších 14 tisíc korun, které podpoří Romanu a Simonu z Dětského domova v Melči.

„Náš nadační fond už dlouhá léta podporuje děti ze sociálně znevýhodněných skupin, které podporujeme prostřednictvím projektů Zdravá 5 nebo Obchůdky s Albertem, Bertík pomáhá a Do Alberta na praxi. Je dobré vidět, že Fond spravuje nejen peníze darované společností Albert, ale že pravidelně zapojuje také zaměstnance a dává jim osobně možnost přispět na vzdělávání, integraci a rozvoj dětí, které neměly v životě takové štěstí,“ komentuje činnost Nadačního fondu Albert Petra Režná. „Každý rok se aktivity Nadačního fondu Albert setkávají se stále větším množstvím pozitivních ohlasů a jak zákazníci, tak zaměstnanci Albert se s nadšením čím dál více zapojují,“ dodává programová manažerka fondu.

Nejen v předvánočním čase, ale i během celého roku se zaměstnanci Alberta ve spolupráci s Nadačním fondem Albert zapojují do charitativních dobrovolnických aktivit. Dvakrát do roka již tradičně přispívají na centrále společnosti svými napečenými dobrotami v Charitativní snídani, Obchůdky probíhají každý rok během adventu a Velikonoc, a v posledních třech letech probíhá také charitativní Běh s Albertem.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Autorské šperky

Petr Kovanda chtěl být původně gemologem, protože se rád zajímal o přírodní kameny. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Chraňte tělo

Imunitní systém je v dnešních dnech jedním z nejskloňovanějších výrazů. více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP CESTOVÁNÍ

Co je to glamping?

Už jste se s tímto novým pojmem setkali a nevěděli, co vlastně znamená? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více