Zaměstnanci Alberta přispěli dětem

Text: Prima Žena
24. prosince 2019 | 09:00

Vánoční Obchůdky s Albertem na pražské centrále Alberta splnily přání dětem z dětských domovů v České Kamenici, Mostě, Senožatech a z výchovného ústavu Kostomaty pod Milešovkou. Zaměstnanci společně přispěli částkou 42 tisíc korun nákupem vánočních dekorací, které vlastnoručně děti vyrobily.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 V rámci charitativní snídaně pak napekli a uvařili zaměstnanci občerstvení, díky kterému mezi sebou vybrali dalších 14 tisíc korun, které podpoří Romanu a Simonu z Dětského domova v Melči.

„Náš nadační fond už dlouhá léta podporuje děti ze sociálně znevýhodněných skupin, které podporujeme prostřednictvím projektů Zdravá 5 nebo Obchůdky s Albertem, Bertík pomáhá a Do Alberta na praxi. Je dobré vidět, že Fond spravuje nejen peníze darované společností Albert, ale že pravidelně zapojuje také zaměstnance a dává jim osobně možnost přispět na vzdělávání, integraci a rozvoj dětí, které neměly v životě takové štěstí,“ komentuje činnost Nadačního fondu Albert Petra Režná. „Každý rok se aktivity Nadačního fondu Albert setkávají se stále větším množstvím pozitivních ohlasů a jak zákazníci, tak zaměstnanci Albert se s nadšením čím dál více zapojují,“ dodává programová manažerka fondu.

Nejen v předvánočním čase, ale i během celého roku se zaměstnanci Alberta ve spolupráci s Nadačním fondem Albert zapojují do charitativních dobrovolnických aktivit. Dvakrát do roka již tradičně přispívají na centrále společnosti svými napečenými dobrotami v Charitativní snídani, Obchůdky probíhají každý rok během adventu a Velikonoc, a v posledních třech letech probíhá také charitativní Běh s Albertem.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Marnivé léto

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany více

TOP SEX A VZTAHY

Boj o život

Rakovina prsu. Slova, ze kterých nepříjemně mrazí. Komukoliv, kdo slyše více

TOP CESTOVÁNÍ

Stezka v oblacích

K tisícimetrovým vrcholkům nejkrásnějšího pohoří Králického Sněžníku přidala více

TOP GURMÁN

Víno a ryby

Grilovat a udit se dá i doma. Máme pro vás 3 tipy na vína z vinařství více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více