Ere Perez líčení na léto

Text: Prima Žena
14. června 2020 | 09:00

Ovesné mléko, červená řepa, mandlový olej nebo například rýže. Přírodní make-up a rostlinná péče Ere Perez nabízí funkční dekorativní řadu, která se postará o podtrhnutí přirozené krásy či dlouhotrvající glamour look bez jediné chybičky.

ere_perez_1_PZ.jpg ere_perez_2_PZ.jpg ere_perez_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Mezi kosmetické pomocníky na léto nesmí v našem výběru chybět ikonická Ere Perez řasenka s mandlovým olejem, která odolává rozmazání i vodě a zůstane na svém místě po celý den! Řasy dokonale oddělí, prodlouží a zvýrazní!

Ere Perez Make-up Ovesné mléko (odstín Latte)
BIO makeup pro porcelánovou pleť se postará o dlouhotrvající matný přirozený look, jemně vyhlazuje a je vhodný i pro citlivou pokožku. Unikátní pečující složení obsahuje ovesné mléko, broskev a vitamin E. Střední až silná kryvost.

Ere Perez Řasenka s mandlovým olejem (černá)

Řasenka, která před 13 lety proslavila značku Ere Perez. Přírodní řasenka posiluje a prodlužuje řasy, stimuluje jejich růst, je odolná proti rozmazání a vodě. Obsahuje mandlový olej, je tak vhodná i pro citlivé oči nebo nositelky kontaktních čoček.

Ere Perez Tónovací rtěnka a tvářenka (odstín Joy)

Zdravý ruměnec ve tváři i na rtech. Multifunkční líčidlo lze použít jako tint na rty i jako třešňově červenou barvu na tváře. Složení bohaté na antioxidanty obsahuje červenou řepu, která dodává sytou pigmentaci a intenzivní péči.

Ere Perez Rýžový Bronzer a Tvářenka (odstín Roma)

Tvářenka a bronzer v jednom. Vyrobený z rýže pro nejpřirozenější barvu a zdravou záři. Je velice jemný, vhodný pro nude líčení i pro doladění glamour looku. Dva odstíny pro mnoho příležitostí.

Ere Perez - rostlinná pleťová péče a makeup

Značka Ere Perez vznikla v roce 2004, kdy vstoupila na trh s dnes již ikonickou mandlovou řasenkou, která je i v současnosti bestsellerem. Od prvního dne značka kráčí cestou, která pečuje, chrání a posiluje ženskou krásu zevnitř. Kosmetika Ere Perez bez BHT a BHA, minerálních olejů, nano částic, parabenů, parafínu, petrochemie, chemických vůní. Exkluzivně k dostání na www.Ladybio.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Dveřní kování

Odpovídá Kristina Boda, ředitelka firmy Cobra, největšího českého více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více