Královská krása hodna trůnu

Text: Prima Žena
11. dubna 2019 | 12:00

URBAN DECAY | GAME OF THRONES představuje limitovanu kolekci palete, rtěnek, očních linek a štětců - vše inspirováno západozemí a silnými ženami ze sedmi království.

kralovska_krasa_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

První spolupráce značky Urban Decay ve spojení s HBO díky níž vzniklo něco úžasného, něco trendy, pro milovníky perfektního make-upu a fenoménu Game of Thrones. Kolekce od Urban Decay | Game of Thrones je inspirovaná našimi nejoblíbenějšími místy v Západozemí a silnými ženami ze Sedmi království. Od pobřeží Dračího kamene až po severní zamrzlá území za Zdí, s novou kolekcí je jen na Vás, které postavě se chcete přiblížit. Buďte zasaženi lookem inspirovaným rodem Starků, Targaryenů, Lannisterů nebo Bílými chodci. Staňte se součástí příběhu Hry o trůny.

All Eyes on Victory
Součástí limitované kolekce je oční paletka UD| Game of Thrones Eyeshadow Palette: paletka vyzbrojena 20 očními stíny, včetně čtyř holografických přechodových stínů. Je to opravdu sběratelská edice, kterou musíte mít. Paletka je téměř jako kniha, otevřete a čtete citaci Daenerys Stormborn. Po otevření první části se před vámi objeví Železný trůn, protože tato paletka je určitě hodna takového trůnu. Z boku pak vysunete paletku stínů jako takovou.

Přísahejte věrnost rodu Targaryenů, Lannisterů či Starků – nebo i Bílým chodcům s  paletkou očních stínů Urban Decay | Game of Thrones Eyeshadow Palette. Každý z nich představuje sílu, moc a rozdílnou taktiku v boji o trůn Sedmi království: Rod Targaryenů (lesklé tóny drahých kamenů), rod Lannisterů (metalické královské matné a lesklé tóny), rod Starků (kouřové matné a neutrální lesklé tóny) a Bílí chodci (ledové a mrazivé lesklé tóny). I vy můžete být královnou každého z těchto rodů.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Chráníte se?

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. více

TOP DOMOV

Děti čtou

Také jste patřili k dětem, které večer potajmu četly knížku s baterkou pod peřinou? více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na surfu

Surfování patří mezi oblíbené sporty po celém světě. Své příznivce získává také více

TOP GURMÁN

Kolumbijská čokoláda

Luxusní tabulková čokoláda Aluna (bean to bar) je zhmotněným snem milovníků více

TOP SPOLEČNOST

Jarní program

Divadlo Spejbla a Hurvínka připravilo na jarní měsíce pro své diváky nejen více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více